addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

Witajcie,

•  Chciałabym zainicjować spotkania dla osób, które zainteresowane są tematyką rozwoju świadomości i doświadczania życia w pełni.

• Codziennie budujemy swoją rzeczywistość, jednak nie zawsze robimy to w pełni świadomie. Wielu z nas biegnie przez życie koncentrując sie głównie na działaniu, poświęcając niewiele uwagi na motywacje, które tymi działaniami sterują. W ten sposób budujemy nasze związki, przyjaźnie, karierę, czas wolny. Wierzę, ze wszyscy mamy możliwość, by wieść życie takie jakie chcemy. Często jednak potencjał, który w nas tkwi hamowany jest przez powtarzające sie, często nieświadome wzorce zachowań, wyuczone w dzieciństwie, bądź szablony i schematy narzucane przez społeczeństwo.

• Moją pasją jest analiza tranzakcyjna, którą zajmuję się od 4 lat. Jest to teoria osobowości służąca rozwojowi osobistemu; to jedno z narzędzi, pozwalające na bardziej świadome życie i doświadczanie go w zgodzie z indywidualnym potrzebami i zasobami, w poczuciu wolności i w harmonii z samą/samym sobą. Chcę zainicjować te spotkania, by dzielić sie z Wami swoją pasją i wiedzą.

• Zamysł jest taki, by przeprowadzić serię wykładów i warsztatów z zakresu analizy tranzakcyjnej i szeroko pojętego 'life-coachingu'. Spotkania te mają służyć integracji i być platformą pozyskiwania wiedzy, jak również źródłem wzajemnej inspiracji.

„Dla każdego człowieka istnieje jedno otwarte, niewyczerpane źródło przyjemności, kreowanie siebie przez siebie samego, wzbogacanie swojej osobowości poprzez nowe elementy nie pochodzące z zewnątrz, ale czerpane i wyciągnięte z jego własnej głębi”(Bergson, 1914)

Join us and be the first to know when new Meetups are scheduled
Log in with Facebook to find out
By creating a Meetup account, you agree to the Terms of Service

Recent Meetups

What's new

 
Founded Sep 19, 2015

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy