Next Meetup

GDG Burdur DEVFEST'18
Google Developer Groups Burdur DevFest'18 https://www.gdgburdur.com -Siber Güvenlik -Google Assistant -Mobil Dünyada Güvenlik -Endüstri 4.0 -Yapay Zeka En iyisi için sıra bizde! GDG Burdur Hakkında GDG Burdur, Google teknolojilerini kullanan ve deneyimlerini diğer kullanıcılara anlatmaya hazır, alanında uzman geliştiricilerden oluşan gönüllü bir topluluktur. Amacımız ülkemizin teknoloji alanındaki gelişmesine destek olmak ve bu doğrultuda Burdur’u ülkemizin hatırı sayılır teknoloji başkentlerinden biri yapmaktır. Ayrıca hedeflerimiz arasında meraklı kullanıcıları sektöre tanıtmak ve onlara ışık tutmak bulunmaktadır. DevFest Hakkında GDG Burdur, Google ürünlerini kullanan, alanında uzman kullanıcıların ve geliştiricilerin, deneyimlerini tamamen gönüllülük esasıyla öğrencilere ve meraklı kitlelere aktardığı etkinliklerdir. Alanlarında uzman konuklarımızın vereceği konferanslar ile etkinliğe katılan meraklı kullanıcılar hem yeni bilgiler keşfedecek hem de bu yeni bilgileri uzman konuklarımız ile birlikte test etme fırsatını yakalamış olacaklardır. Burdur’da ilk kez bir GDG DevFest yapılıyor. Bu yüzden konuklarımızı çeşitli doğal güzellikler ve tarih dolu bir serüven de bekliyor.

Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Konferans Ve Sergi Merkezi

Bahçelievler Mahallesi, İbn-i Sina Cd., 15100 Burdur Merkez/Burdur · Burdur

  What we're about

  GDG Burdur, Google teknolojilerini kullanan ve deneyimlerini diğer kullanıcılara anlatmaya hazır, alanında uzman geliştiricilerden oluşan gönüllü bir topluluktur. Amacımız ülkemizin teknoloji alanındaki gelişmesine destek olmak ve doğrultuda Burdur’u ülkemizin hatırı sayılır teknoloji başkentlerinden biri yapmaktır. Ayrıca amaçlarımız arasında meraklı kullanıcıları sektöre tanıtmak ve onlara ışık tutmaktır.

  GDG Burdur, Google ürünlerini kullanan alanında uzman kullanıcıların ve geliştiricilerin, deneyimlerini tamamen gönüllülük esasıyla öğrenciler gibi meraklı kitlelere aktardığı etkinlerdir. Alanlarında uzman konuklarımızın vereceği konferanslar ve workshop etkinlikleriyle etkinliğe katılan meraklı kullanıcılar hem yeni bilgiler keşfeder hem de bu yeni bilgileri uzman konuğumuz ile birlikte test etme fırsatını yakalamış olur.

  Burdur’da ilk kez bir GDG yapılıyor. Bu yüzden konuklarımızı çeşitli doğal güzellikler ve tarih dolu bir serüven de bekliyor.

  Members (157)

  Photos (8)