addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscontroller-playcrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramFill 1launch-new-window--smalllight-bulblinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonprintShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo
Poll Opened Responses

29 Kwietnia, chciałbym uczestniczyć w...

Odwiedza nas Martin Goerner, więc organizujemy event z nim! Mamy do wyboru jeden z trzech tematów. Proszę oceń który z tematów interesuje Cię w jakim stopniu (10 = max).

Apr 16, 2013 71 so far

Czy jesteś zainteresowany warsztatami z AppEngine + Python?

Rafał Zając wyraził chęć przeprowadzenia warsztatów dotyczących ostatnio prezentowanego AppEngine (od strony Pythona). Prosimy o wstępne wyrażenie zainteresowania spotkaniem (nie jest to na razie wiążące).

Mar 3, 2013 33 so far

Our Sponsors

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy