addressalign-toparrow-leftarrow-leftarrow-right-10x10arrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscontroller-playcredit-cardcrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobe--smallglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramFill 1languagelaunch-new-window--smalllight-bulblinklocation-pinlockm-swarmSearchmailmediummessagesminusmobilemoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonprintShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahooyoutube

[GDG Ternopil] Lviv CSS news

From: Andrii N.
Sent on: Tuesday, October 16, 2018 5:05 PM

Привіт!

А ти в курсі, що вже дуже скоро відбудеться одна з найамбітніших фронтенд конференцій?

Саме так! Вже 10 та 11 листопада, у Львові, відбудеться неймовірно крута конференція LvivCSS2018!

 

Тільки уяви — 2 дні, більше ніж 20 спікерів, воркшопи, необмежене спілкування, спеціальні гості, і все це тільки у нас!

 

LvivCSS2018 — це не просто конференція про CSS. Це подія, на якій зустрічаються стихії. Цього року конференція LvivCSS присвячена тому, як, чому, за допомогою яких процесів можна створювати візуальні образи в вебі. Вона присвячена взаємодії дизайнерів та розробників, виникненню та розвитку нових засобів візуалізації, новим прийомам в UX, незвичайним застосуванням незвичайних технологій.

 

У всіх цих явищ спільне лиш одне — їх результат можна побачити і відчути в браузері. Наша мета — створити подію, максимально корисну для всіх, хто зайнятий в усьому процесі створення веб-продуктів. Саме тому запрошуємо дизайнерів, front-end розробників, художників, 3d-програмістів та всіх причетних до магії візуалізації.

 

Долучайся до групи LvivCSS Conference, щоб завжди бути в курсі останніх новин. Наприклад, про те, що цього року є 5 видів квитків на будь який смак!

 

І, до речі, ти, як учасник спільноти GDG Ternopil, маєш спеціальний промокод на знижку в 10% на всі квитки на LvivCSS2018!

 

Твій промокод: GDGTernopil10


 

 

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy