Next Meetup

GDG DevFest Ankara 18'
GDG DevFest Ankara 2018, 17 Kasım tarihinde gerçekleşecek. Bu yılda geçen sene olduğu gibi Hacettepe Üniversitesi Kongre Merkezi'nde daha geniş alanlara, daha geniş ekranlara, paralel oturumlarla keyifli, eğlenceli, teknoloji sohbetleri yapmaya hazır olun! Tüm dünyada ki GDG'ler tarafından her sene belirli tarihler arasında düzenlenen Devfest etkinlikleri, festival havasında geçen, güncel Google teknolojileri ve yeni teknolojiler hakkında konuşmaların, çalıştayların yapıldığı bir etkinlik serisidir. Alanında başarılı çalışmalar yapmış konuşmacıların, katılımcılara çalıştıkları teknolojiler hakkında bilgi ve birikimlerini aktardığı, yaptıkları çalıştaylar ile katılımcıların kodlama deneyimlerinin arttırılacağı bir etkinlik olması amaçlanmaktadır. Katılımcıların kendilerini ilgi duydukları teknolojik konular hakkında geliştirebileceği ve etkinliğin sağladığı sosyal ortamla Türkiye’de ki teknoloji meraklılarının (geliştiricilerin, girişimcilerin, akademisyenlerin vs.) bir araya gelebileceği bir etkinlik olması hedeflenmektedir. Hepiniz davetlisiniz. Konuşmacı olup katılımcılarla bilgi ve tecrübelerini paylaşmak istersen; https://goo.gl/forms/xbWfIbKBAzh2g72u2 Topluluğumuzun slack kanalına aşağıdaki adresten katılabilirsiniz :) https://gdg-ankara-slack.herokuapp.com/

Beytepe Kongre ve Kültür Merkezi

Üniversiteler Mh., 06800 Çankaya/Ankara · Ankara

1 comment

  Past Meetups (11)

  What we're about

  Google Developers Group (GDG) Ankara, Google teknolojilerine ilgi duyan, kendini geliştirmek ve bilgi paylaşımında bulunmak isteyen insanlardan oluşan bir topluluktur.

  Topluluk olarak amacımız; güncel teknolojiler üzerine konuşabileceğimiz, katılımcıların birbirleriyle verimli bir şekilde iletişim kuracağı ve küçük çalışma grupları oluşturarak bir şeyler üretebileceği etkinlikler/toplantılar düzenlemektir.

  Teknoloji ile ilgilenen herkes (öğrenciler, çalışanlar, akademisyenler vb.) aramıza katılabilir. Toplantılarımıza katılıp hem kendi deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir hem de başkalarının deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Etkinliklerimizin popüler konuları genelde Google teknolojileri olsada bizimle paylaşmak istediğiniz her konuya açığız.

  Bizi sosyal medya hesapları üzerinden "gdgankara" kullanıcı adı ile takip edebilirsiniz.

  Teşekkürler.

  ###

  Yasal Uyarı: GDG Ankara bağımsız bir gruptur; faaliyetlerimiz ve burada dile getirilen görüşler hiçbir şekilde Google(Şirket) ile bağdaştırılmamalıdır. GDG programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://developers.google.com/groups/ adresini ziyaret ediniz.

  Members (2,967)

  Photos (38)