What we're about

Google Developers Group (GDG) Ankara, Google teknolojilerine ilgi duyan, kendini geliştirmek ve bilgi paylaşımında bulunmak isteyen insanlardan oluşan bir topluluktur.

Topluluk olarak amacımız; güncel teknolojiler üzerine konuşabileceğimiz, katılımcıların birbirleriyle verimli bir şekilde iletişim kuracağı ve küçük çalışma grupları oluşturarak bir şeyler üretebileceği etkinlikler/toplantılar düzenlemektir.

Teknoloji ile ilgilenen herkes (öğrenciler, çalışanlar, akademisyenler vb.) aramıza katılabilir. Toplantılarımıza katılıp hem kendi deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir hem de başkalarının deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Etkinliklerimizin popüler konuları genelde Google teknolojileri olsada bizimle paylaşmak istediğiniz her konuya açığız.

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden "gdgankara" kullanıcı adı ile takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.

###

Yasal Uyarı: GDG Ankara bağımsız bir gruptur; faaliyetlerimiz ve burada dile getirilen görüşler hiçbir şekilde Google(Şirket) ile bağdaştırılmamalıdır. GDG programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://developers.google.com/groups/ adresini ziyaret ediniz.

Past events (75)

Temel Özelliklerin Geliştirilmesi

Needs a location

Conversation Design ve İlk Adımlar

Needs a location

Google I/O Extended Turkey

Needs a location

Expert Talks: M. Yusuf Sarıgöz & Yüksel Tolun

Online event

Photos (122)