Hakkımızda

Google Developers Group (GDG) Ankara, Google teknolojilerine ilgi duyan, kendini geliştirmek ve bilgi paylaşımında bulunmak isteyen insanlardan oluşan bir topluluktur.

Topluluk olarak amacımız; güncel teknolojiler üzerine konuşabileceğimiz, katılımcıların birbirleriyle verimli bir şekilde iletişim kuracağı ve küçük çalışma grupları oluşturarak bir şeyler üretebileceği etkinlikler/toplantılar düzenlemektir.

Teknoloji ile ilgilenen herkes (öğrenciler, çalışanlar, akademisyenler vb.) aramıza katılabilir. Toplantılarımıza katılıp hem kendi deneyimlerinizi bizimle paylaşabilir hem de başkalarının deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Etkinliklerimizin popüler konuları genelde Google teknolojileri olsada bizimle paylaşmak istediğiniz her konuya açığız.

Bizi sosyal medya hesapları üzerinden "gdgankara" kullanıcı adı ile takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.

###

Yasal Uyarı: GDG Ankara bağımsız bir gruptur; faaliyetlerimiz ve burada dile getirilen görüşler hiçbir şekilde Google(Şirket) ile bağdaştırılmamalıdır. GDG programı hakkında daha fazla bilgi edinmek için https://developers.google.com/groups/ adresini ziyaret ediniz.

Geçmiş etkinlikler (44)

Google Assistant İle Akıllı Ev Entegrasyonu

Online etkinlik

Coffee&Talk

Online etkinlik

Coffee&Talk

Bir konum gerekli

Devfest Women Turkey

Online etkinlik

Fotoğraflar (113)

Bizi burada da bulabilirsiniz: