Past Meetup

Flutter Study Jam class #2

This Meetup is past

23 people went

Location image of event venue

Details

Chcesz zacząć tworzyć aplikacje przy wykokrzystaniu Fluttera?

Teraz masz ku temu świetną okazję! :) Dołącz do nas na Flutter Study Jam! Wspólnie przejdziemy przez kurs Flutter Udacity przygotowany przez instruktorów Google. Będziesz mógł zdobyć praktyczne doświadczenie z podstaw Flutter i zbudować własną aplikację podczas nauki.

Czego potrzebujesz?
Weź ze sobą laptopa (i ładowarkę). Kurs będzie działał na wszystkich najnowszych wersjach popularnych przeglądarek. Dobrze, abyś miał także zainstalowany Flutter przed rozpoczęciemzajęć, aby zaoszczędzić czas podczas szkolenia.

System operacyjny: Windows / Linux / Mac będzie w porządku :) Więcej informacji: https://flutter.io/get-started/install/

Pierwsza część warsztatów odbędzie się 24 października 2018 w SAMSUNG Inkubator. Rejestracja: https://www.meetup.com/GDGRzeszow/events/252411345/

=====================================

Czym jest Flutter?
Flutter to SDK dla aplikacji mobilnych, stworzony przez Google. Powstał w celu tworzenia wysokiej jakości natywnych interfejsów na urządzeniach z systemem iOS i Android. Flutter działa z istniejącym kodem, jest używany przez programistów i organizacje na całym świecie. Jest to rozwiązanie w zupełności bezpłatne i open source.