Warsztaty Girls.js Rzeszów #2 by GDG & Women Techmakers

Are you going?

11 people going

Share:
Location image of event venue

Details

W związku z OGROMNYM (!) zainteresowaniem, wraz z Girls.js organizujemy już 6 kwietnia (sobota) kolejną edycję warsztatów z programowania od podstaw w języku JavaScript, z niezbędnym dodatkiem HTML i CSS.

✖ ZAPISY ✖
==================
(formularz rejestracyjny): https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdW7S8OgcGmmA5frYiNV356NnCsaBGtXBgLvziuj1Ous8NeMA/viewform

✖ TERMINY ✖
==================
✖ 7 marca 2019 ✖ - rozpoczęcie rejestracji (ok. 23:00)
✖ 20 marca 2019 ✖ - zakończenie rejestracji (ok. 23:59)
✖ 25 marca 2019 ✖ - wyniki rejestracji - ze względu na ograniczoną ilość miejsc oraz duże zainteresowanie, 25 marca wyślemy do Was maile z informacją o tym, czy zakwalifikowaliście się na tę edycję warsztatów. W przypadku dużego zainteresowania rozważymy zoeganizowanie kolejnej edycji
✖ 6 kwietnia 2019 ✖ - warsztaty Girls.JS #2 dla zakwalifikowanych uczestników

✖ DLACZEGO JS? ✖
==================
Dlaczego właśnie JS? To proste: nie ma obecnie popularniejszego i bardziej niezbędnego języka programowania. Bez JavaScriptu strony www byłyby pozbawione m.in. elementów interaktywnych. Co więcej, statystyki GitHuba potwierdzają [ https://githut.info/ ] – JavaScript to obecnie język nr 1 w sieci, a zapotrzebowanie na programistki i programistów JS rośnie.

✖ DLA KOGO SĄ TE WARSZTATY? ✖
==================
Warsztaty dedykowane są osobom początkującym, które nie mają jeszcze żadnego doświadczenia w programowaniu. Podczas spotkania będziecie mieli możliwość poznania języka JavaScript, z niezbędnym dodatkiem HTML i CSS - zupełnie od podstaw.

✖ MASZ PYTANIA? ✖

Napisz do nas:
✖ [masked]
✖ [masked]