Scrum Master - agent zmiany. Przez ćwiczenia do transformacji organizacji #9

This is a past event

40 people went

ibis Styles

plac Konstytucji 3 Maja 3 · Wroclaw

How to find us

Parkować można w hotelu, na parkingu miejskim naokoło hotelu(najtaniej) albo na parkingu pod dworcem.

Location image of event venue

Details

Przed nami grudniowa Gildia Scruma.
Nadchodzi zima, więc poświęcimy trochę czasu lawinie, jaką może wywołać jeden człowiek. Podobnie jak turysta w górach, tak i entuzjasta zwinności w dużej firmie, każdy z nich może w krótkim czasie zmienić cały krajobraz.
Tak jak lawina ścina nieugięte dotąd drzewa w górach, tak proces zmian uruchomiony przez jedno szkolenie może zmieść z firmy zleżałe od lat niezwinności – a wszystko to możesz zapoczątkować właśnie Ty.
Nauczymy Cię jak prostym warsztatem, czy szkoleniem złożonym z różnorodnych ćwiczeń, zaszczepić zwinne idee w zespole i pokażemy jak oddolnie rozpocząć transformację dużego działu firmy.
Gildię poprowadzi Sebastian Niewolik, aktualnie Scrum Master i Agile Coach, który od ponad 20 lat pracuje w firmie, będącej jednym z czołowych producentów oprogramowania w Europie. 4 lata temu zapoczątkował transformację zwinną w największym projekcie w swojej organizacji, przeszkolił ponad 200 osób, uruchomił zwinne Community of Practice, wraz z którym współorganizował dwie wewnętrzne konferencje scrumowe, skonstruował własny sposób skalowania zwinności dostosowany do specyfiki projektu.
Sebastian zaczął niewinnie: poprowadził szkolenie dla kolegów z sąsiedniego piętra. Teraz nawet on już nie powstrzyma transformacji, która zatacza coraz szersze kręgi, obejmuje inne piony jego organizacji. Czy Ty jesteś gotów spróbować i skutecznie przeprowadzić zmianę z takim sukcesem, jaki osiągnął Sebastian?
Przyjdź, poczuj to na własnej skórze, a potem powtórz poznane ćwiczenia w swoim zespole i podziwiaj efekty potężnej lawiny, którą uruchomisz.