addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

O grupie

Gliwice Software BarCamp to oddolna inicjatywa mająca na celu skupienie specjalistów związanych z procesem tworzenia oprogramowania w celu swobodnej wymiany doświadczeń, wzajemnej nauki i inspiracji do podejmowania nowych wyzwań.

Środkiem do uzyskania powyższych celów mają być cykliczne spotkania które odbywać się będą w formie wykładów, otwartych dyskusji, warsztatów czy bardzo luźnych i nieformalnych spotkań przy ulubionych napojach.

Tematyka

W procesie wytwarzania oprogramowania bierze udział wiele działów i ludzi o różnych kompetencjach, którzy składają się na sukces projektu informatycznego, dlatego nie chcemy koncentrować się tylko i wyłącznie na zagadnieniach ściśle związanych z programowaniem.

Tematy, które chcielibyśmy poruszać na Naszych spotkaniach:

• infrastruktura informatyczna (wirtualizacja, zarządzanie konfiguracją, automatyzacja)

• programowanie

• testowanie oprogramowania

• dokumentacja

• użyteczność i dostępność oprogramowania

• zarządzanie projektami

• presales

• monitorowanie i kontrola

Powyższa lista zagadnień nie jest zamknięta, czekamy na Twoje pomysły!

Dla kogo?

Bierzesz udział w procesie wytwarzania oprogramowania? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z tworzeniem oprogramowania?

Przyjdź, zobacz, porozmawiaj!

Join us and be the first to know when new Meetups are scheduled
Log in with Facebook to find out
By creating a Meetup account, you agree to the Terms of Service

Welcome!

Recent Meetups

What's new

 

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy