addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Golang Warsaw vol. 6

 • to
 • NOON/NOON

  Pańska 98, Warsaw (map)

  52.230728 20.989090

 • Żeby zyskać jeszcze większą frekwencję już teraz wrzucam wydarzenie ;)

  A zatem...

  Zapraszam na ostatni w tym roku golangowy meetup! Czas szczególny, bo po świętach i przed sylwestrem więc będzie ciekawie.

  Zorganizujemy najprawdopodobniej w Noon/noon jednak teraz lokal będzie tylko dla nas :) Jest jeszcze propozycja żeby zorganizować meetup w jednej z firm, które się oferowały jako chętne do hostowania eventu - nie mówię nie, ale na razie poczekajmy.

  Co do speakerów, zgłosiły się już trzy osoby do prezentacji w grudniu! Na podstawie pierwszeństwa określę kto zabierze glos w grudniu (na FB zrobię małą ankietkę, czy chcecie jedną prezentacje czy dwie).

  Po meetupie klasycznie jakiś bifor w okolicznej knajpie :D

  Widzimy się niedługo!


Join or login to comment.

Want to go?

Join and RSVP

11 going

3 not going

(See all)

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy