[Cross Meetup] BA Meet-up & Agile Silesia #7

This is a past event

36 people went

Location image of event venue

Details

# Cross meetup 7

Zapraszamy na siódmy Cross Meetup pod patronatem fundacji Gruba.IT, gdzie spotkamy się z dwoma grupami: BA Meet-up oraz Agile Silesia.

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o analizie biznesowej w metodykach zwinnych i wysłuchać merytorycznych prelekcji, a przy okazji wziąć udział w networkingu przy piwie? Odwiedź Strefę Centralną 22 maja o 18:00!

Na ten cross meetup zapraszamy szczególnie, bo Gruba.IT będzie świętować rocznicę swojego istnienia :)

## Bilety

Spotkanie jest w pełni darmowe i każdy może przyjść, natomiast obowiązuje rejestracja na wydarzenie poprzez serwis Eventbrite.

Pobierz bilet tutaj: https://www.eventbrite.com/e/cross-meetup-agile-silesia-ba-meet-up-7-tickets-61057880765?aff=ehomecard

WAŻNE: Rejestracja poprzez Meetup.com lub Facebook nie wystarczy.

## Agenda

* 18:00 - 18:15 Przywitanie i otwarcie
* 18:15 - 18:45 Framework analizy dla zwinnego projektu - case study. Natalia Cholewa

Natalia przedstawi framework, który przez ostatnie dwa lata wypracowała pracując w zwinnym projekcie dla klienta działającego na rynku globalnym, opowie o metodach i procesach, które udało się wypracować oraz technikach, które stosuje w życiu codziennym.

* 18:45 - 19:30 Kilka słów od partnerów spotkania + Przerwa

* 19:30 - 20:00 Agile Business Analysis - Gruba.IT case study. Tomasz Piętka

TBA

* 20:00 - 20:30 Tech talks

* 20:30 pizza + networking + piwo

## Prelegenci

Natalia Cholewa

Analityk biznesowy CCBA® z ponad 7-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w tworzeniu systemów modelowych SaaS. W swojej codziennej pracy dąży do skutecznego przełożenia celów biznesowych klienta na język zespołu deweloperów, z silnym naciskiem na realizację potrzeb użytkownika końcowego.

Tomasz Piętka

TBA