addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscontroller-playcrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramFill 1light-bulblinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonprintShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

NightHack

Po sukcesie n ostatnich edycji pragniemy zaprosić na kolejny HackNight!

Jak wspomnieliśmy ostatnio, planujemy spotykać się co tydzień i robić całonocne hackingi. Tematy jak zawsze dowolne, im dziwniejsze tym lepsze, bo tym bardziej musimywytężyć swoją kreatywność. Masz jakiś ciekawy projekt? Wpadnij popracować nad nim do nas!


Jednocześnie zachęcamy do dołączenia do grupy wybitnych maratończyków kończących wydarzenie już dobrze po południu. 


After the successful recent n editions, we'd like to invite you to another HackNight!


As announced before, we plan to spend friday nights hacking the planet (pun intended). Join crazy projects or start some with us!

Join or login to comment.

 • Maria S.

  Nie będzie mnie tym razem :( pokonana przez jakiegoś wirusa. Dajcie znać jak wam się udało :)

  November 8, 2013

 • Maria S.

  Pewnie będzie jeszcze okazja pogadać o szczegółach, ale skoro skończył nam się kociokwik wokół TEDx to proponuję zabrać się pełną parą za Hackerspace Handbook. Widziałam, że Bambucz stworzył na wiki dział z poradnikami. Marzy mi się taka potężna baza przystępnej, dobrze udokumentowanej i przyjaznej wiedzy, coś jak robi AdaFruit chociażby. Sporo rzeczy uczymy się w biegu, wielu rzeczy uczymy siebie nawzajem. Żarty żartami ze zmuszaniem mnie do lutowania i wiercenia, ale jeśli moja nieporadność kogokolwiek zachęci i pokaże, że każdy może to zróbmy z tego pełen użytek :) For science!

  November 4, 2013

10 went

Our Sponsors

 • Fideltronik

  They help us making Krakow a slightly better place for makers ;)

 • S-net

  Connecting our infrastructure to the internet - reliably and fast!

 • S-net cloud

  These clouds cause no rain

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy