Next Meetup

INVERTIV & İyzico'dan OKRs: Sonuç Odaklı Yönetim Workshopı
Ürün yönetimi, deneyim tasarımı, strateji ve inovasyon alanlarında hizmetler sunan INVERTIV ile Türkiye'nin lider finans teknolojileri şirketi İyzico OKRs: Sonuç Odaklı Yönetim Workshop'ı için bir araya geliyor. Bu ücretsiz workshop ile Google, Slack, Atlassian gibi firmaların da kullandığı Objectives and Key Results metodolojisini tanıyacak ve tecrübe edeceksiniz. Çalışanların iş birliği içinde ve odaklı bir şekilde çalışmasını sağlayarak, şirketin hedeflerine ulaşması için ölçülebilir katkı üretmesini hedefleyen sürekli bir yönetim metodolojisidir. Bu workshop ile çıktı üretmekten öteye gidip sonuç üretmeye geçiş için OKRs metodolojisinin nasıl kullanılacağını tecrübe edeceksiniz. Bu özel workshop'tan faydalanabilecek en doğru firmaları tespit edebilmemiz için 3 dakikalık kısa bir anketi doldurmanızı rica ediyoruz: http://bit.ly/okr1811

İyzipark

Burhaniye Mahallesi Atilla Sokak No:7 Üsküdar İstanbul · İstanbul

1 comment

  Past Meetups (3)

  What we're about

  Ürün insanları belki de en geniş imkanlar ile çalıştıkları dönemi yaşıyorlar. Kullanıcı deneyimi tasarımının (UX Design) önemi anlaşılıyor, firmalar hem dış kaynaklara hem de kendi ekiplerine yatırım yapıyorlar. Dönüşüm optimizasyonu (Conversion Rate Optimization) özellikle A/B testinin anlaşılır ve sonuç odaklı doğası sayesinde en az kullanıcı deneyimi tasarımı kadar yaygınlaştı. Scrum, Kanban gibi çevik (Agile) metotlar ise şimdiye dek saydıklarımızdan çok daha derin yer edinmiş durumda.

  Diğer taraftan tasarım odaklı düşünme (Design Thinking), müşteri deneyimi tasarımı (Customer Experience Design), servis tasarımı (Service Design) gibi yaklaşımlar gittikçe daha fazla konuşulur hale geldi.

  Ancak tüm bu araç bolluğunun yarattığı çok önemli bir sorun var: Araçların amaca dönüşmesi.

  Bu meetup'lar ile ürün odaklı yaklaşımın ne demek olduğu, bu yaklaşımın iş modeli odaklı ya da kullanıcı odaklı yaklaşımların eksiklerini nasıl kapattığını ve bunu yaparken araçları nasıl kullandığını aktarmayı hedefliyoruz. Bu meetupları INVERTIV sponsorluğunda gerçekleşecektir.

  INVERTIV Hakkında
  INVERTIV 2018 yılında Akar Şümşet tarafından kurulmuştur. INVERTIV tüm servislerini sonuç üreten ürünler geliştirmek üzere kurmuştur. Bu felsefeyi uygulamaya geçirmek üzere 5 D’s of PMUX framework’ünü geliştirmiş ve bu framework'ü temel alan hizmetler vermeye başlamıştır. Daha fazla bilgi için: invertiv.com

  Members (456)

  Photos (10)