Past Meetup

"IT’s not that easy". 5 filarów sukcesu w rozwoju systemów IT

This Meetup is past

119 people went

Details

► TEMAT: "IT’s not that easy". 5 filarów sukcesu w rozwoju systemów IT
Wśród specjalistów IT pokutuje przeświadczenie, że problemy systemów nad którymi dzisiaj pracują można rozwiązać jedną lub dwoma „srebrnymi kulami”. Wprowadzeniem mikroserwisów, przeniesieniem się w chmurę, wprowadzeniem rozwiązań typu NoSQL itp. Tymczasem rzeczywistość jest bardziej skomplikowana. Dostępna technologia daje możliwości praktycznie niedostępne jeszcze 10 lat temu, ale wykorzystanie ich w pełni wymaga całościowego podejścia do tego, jak budujemy software. Pominięcie któregokolwiek z 5 filarów nowoczesnego IT może spowodować porażkę projektu ucieczki z „monolitycznego piekła”.

► PRELEGENT: Wojciech Ciesielski
Wojciech Ciesielski jest absolwentem AGH z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży, obecnie pełniącym funkcję CTO w software’owym startupie Antigro. Wcześniej w rolach architekta i menadżera kierował zespołami realizującymi projekty modernizujące systemy u klientów w Polsce, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Specjalizuje się w technologiach świata Javy, architekturze systemów i procesach modernizacyjnych. https://www.linkedin.com/in/wciesielski/

Wydarzenie realizujemy przy współpracy z Katedrą Informatyki na wydziale Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji AGH​.

► Wstęp wolny. Rejestracja https://itakademiakrakow022018.evenea.pl/ lub RSVP tutaj.