Past Meetup

Praktyczny Kotlin - zapomnijmy na chwilę o Javie

This Meetup is past

35 people went

Location image of event venue

Details

Przed nami kolejny meetup i kolejna okazja żeby zobaczyć nasze wciąż nowe biuro (Zabłocie Business Park).

Zakładamy luźną formułę – krótka prezentacja + dyskusja + afterparty. Omawiamy aktualne problemy, zagwozdki i triki, które przewijają się w środowisku IT. Naszym celem jest dzielenie się wiedzą ekspercką i dyskusja na temat Waszego poglądu na sprawę, a także spędzenie miło czasu w doborowym towarzystwie.

➡ ZAPISY - Prosimy o zapisywanie się przez Evenea- http://bit.ly/j-labs_meetup
Liczba miejsc jest limitowana (60).

➡ TEMAT - Praktyczny Kotlin - zapomnijmy na chwilę o Javie
Pewnie wielu z Was już słyszało o Kotlinie. Dlaczego jednak jest on w niektórych aspektach lepszy od innych JVM-owych języków? Co możemy zrobić w Kotlinie, a nie możemy w Javie? Na te i inne pytania odpowiemy podczas tej prezentacji! Poznasz podstawy Kotlina, główne koncepty oraz dowiesz się jak używać tego języka do rozwiązywania codziennych problemów programistycznych. Na koniec zobaczysz, jak stworzyć praktyczną aplikację opartą o Kotlina i Spring Boota.

➡ PRELEGENT - Artur Czopek
Artur pracuje jako Fullstack Java Developer w j-labs, pisze bloga https://simplecoding.pl/ oraz tworzy tutoriale z Kotlina. Nieustannie rozwija się poprzez dzielenie się wiedzą z innymi pasjonatami programowania. Poza pracą uwielbia sport, przede wszystkim bieganie - ma już na koncie starty w półmaratonach, a celuje jeszcze wyżej 😊