addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscontroller-playcrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramFill 1light-bulblinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonprintShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Mustafa Y.

Location:

Istanbul

Member since:

July 8, 2013

What are your expectations from our group / Grubumuzdan beklentileriniz neler?

Bilgi paylaşım ortamı, yeni bir şeyler öğrenmek, sektördeki paydaşlarla tanışmak.

To build a better community, what are couple suggestions you'd like to see / Daha bilincli bir topluluk olma yolunda bize onerileriniz nelerdir?

Ne kadar çok kişiyi eğitirsek o kadar bilinçli toplum oluruz, eğitebileceğimiz kadar insanı eğitmeliyiz. İnsanla sürekli etkileşim halinde olmalıyız.

How do you suppose we reach out individuals / Sizce biz insanlara nasil ulasmaliyiz?

Tanıdıklar vasıtası ile gruba yeni kişiler ekleyerek, etkinliklere bu kişileri davet ederek, bilgi seviyesine göre konuşmacı vs olarak çağırarak.

How do you find us / Bizi nasil buldunuz?

Meetup üzerinde İstanbul'da yazılımcıları bir araya getirecek bir grup ararken buldum

Introduction

Ege Üniversitesi Bilgisayar Müh. 2009 mezunuyum Fintek'te (Ziraat Bankası IT) çalışıyorum.


People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy