Hakkımızda

İş süreçleri otomasyon süreçleri, dijital transformasyon adımları, İş süreçleri yönetimi ve değişen iyileştirme adımları, var olan BPM uygulamarını inceleme ve süreçler geliştirme ile başlayarak ayda bir kez toplantılar düzenlenecektir.
--E-posta ile süreç entegrasyonları
--Bot ları iş süreçlerine entegre etme
--Hibrit uygulama yapıları
--Login sistemleri
--Dijital tranformasyon
--Tasarım
--Ürün Yönetimi
--Entegrasyon
--Hazır süreçler
--Proje Yönetim Adımları

This is a group for anyone interested in workflow automation platforms, BPMN, DMN, CMNN standards. Almost any business application implements business processes and rules in some form. Agility in this area is essential for companies to survive. Surprisingly most of the "BPM projects" were not very successful in the past. The main goal of this group is to bring together developers, business analysts, architects, and project managers involved in BPM projects and discuss the emergence and applicability of new open source technologies which possess agility, scalability, and speed.

Yaklaşan etkinlikler (1)

No-Code / Low-Code Platformları - Süreç Yönetim Geleceği

Chapter #17 - No-Code / Low-Code Geçen hafta Amazon no-code honeycode ürününü tanıttı, bu yıl başında Google AppSheet i cloud ekosistemi içeriisne aldı ve Microsoft yine Powerapps birleştirmesini tanıttı. No-Code /Low-Code ekosistemi bu yılın en yüksek ilgi gören yaklaşımlarından biri oldu. Gartner'a göre 2024 de %65'in üzerinde yeni geliştirilen uygulamalar, bu platformlarda geliştirilecek. İş birimlerinin sınırsız dijital dönüşüm ihtiyaçlarına IT nasıl yanıt vermeli? Sıfırdan uygulama geliştirmek ne kadar mantıklı? Tüm bu çalışmalar üzerine konuşacağız. - Gartner No-Code / Low-Code Verileri - Google AppSheet - Amazon HoneyCode - Microsoft Power Apps - BPM Otomasyon ürünleri - RPA ile konumlanması

Geçmiş etkinlikler (16)

Fotoğraflar (86)

Bizi burada da bulabilirsiniz: