addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

JARCamp - spotkanie 3

To już trzecie JARCampowe spotkanie. Kolejny raz odwiedzimy barkę aby w miłej atmosferze wymienić się doświadczeniami. Tym razem na JARCampie poruszone zostaną bardzo różnorodne tematy - od niuansów biblioteki Scalding aż po technologie portalowe.

 

Agenda:

  • Scalding, czyli: WordCount Hadoopem nie musi mieć 70 linii - Konrad Malawski
  • "Dogfooding" w zespole Gradle - Szczepan Faber
  • JEE Portal? Is it a framework, a platform or a product? - Milen Dyankov


Tak jak poprzednim razem, całość odbędzie się na barce Alrina i będzie zupełnie darmowa. Zaczynamy o godzinie 19.00. Wszyscy uczestnicy będą mogli liczyć na przekąski oraz napoje - a to wszystko dzięki firmie Metrosoft, która jest patronem pierwszej edycji.


Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę www.jarcamp.pl. Relacje oraz materiały z poprzednich spotkań znaleźć można na blogu www.javablog.eu.


Join or login to comment.

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy