Past Meetup

Programowanie Funkcyjne w Java8 - warsztat 1 - tura 2

This Meetup is past

20 people went

Location image of event venue

Details

Ponieważ na waitliście było 40kilka osób to robimy powtórkę :)

Opis skopiuje z pierwszego warsztatu :

Jest to pierwszy warsztat z mam nadzieję długiego cyklu nauki programowania funkcyjnego. Wedle życzeń ludzi z JUGa tutaj będzie tylko i wyłącznie Java8.

Plan:

• Dłuższy przykład o charakterze praktycznym by zobaczyć do czego można użyć FP i Javy8

• Seria krótkich ćwiczeń by zrozumieć naturę funkcji w Javie8

• Trochę teorii na koniec aby było odpowiednie podłoże.

Cały program warsztatu można znaleźć tutaj :
https://pawelwlodarski.gitbooks.io/functional-programming/content/workshop1.html

LAPTOP : Trzeba mieć swojego laptopa REPO - wyciągnijcie sobie kod : https://github.com/PawelWlodarski/workshops W opisie na gihubie jest instrukcja w której paczce sa ćwiczenia na ten warsztat. IDE - najlepiej Intelidżej

SALKA : Salki użyczy firma Accenture. Salka jest na 20 osób ale zrobiłem na 23 bo pewnie ktoś nie przyjdzie :D Zapisy są do 20:00 w niedziele bo muszę listę osób do ochrony wysłać.

JAK DOTRZEĆ:

Wejście jest od ulicy Kościuszki i dalej mam profesjonalnie przygotowany opis jak trafić do salki :)

"Zapraszamy na spotkanie w Accenture Łódź Delivery Center. Nasze biuro mieści się w budynku University Business Park przy ul. Wólczańskiej 178, III piętro. Po przybyciu do budynku proszę skierować się do wind, które znajdują się po prawej stronie od wejścia, a na 3 piętrze, do recepcji Accenture."

-------- Sekcja dla Sponsora -------------

Accenture jest wiodącą globalną firmą, która świadczy profesjonalne usługi i rozwiązania w obszarach: Strategy, Consulting, Digital, Technology i Operations. Korzystając z globalnego doświadczenia i wysoce specjalistycznej wiedzy z ponad 40 branż, Accenture oferuje unikalne rozwiązania, które łączą biznes i technologię. Strona internetowa firmy to http://www.accenture.com

W Accenture Technology Delivery Center Poland zatrudniamy entuzjastów technologii, programistów i analityków systemu. Łódzka siedziba firmy mieści się na Wólczańskiej 178.
---------------------------------------------------