Strategia, Agile, Lean i co dalej?

This is a past event

52 people went

Location visible to members

Details

Co wiecie o strategii? Pewnie spotykacie się z nią dość często, bo to ona wyznacza działania organizacji. A co myślicie o strategii Lean? Jeśli chciecie się podzielić swoim zdaniem, zweryfikować czym ona jest lub doświadczyć, co to znaczy to nie będziecie mieć lepszej okazji ☺️
Już 10.01 Radek Drzewiecki rozwieje Wasze wątpliwości i podzieli się swoim doświadczeniem. Co więcej przygotuje dla nas specjalny warsztat o transformacji strategicznej Lean😱 Tego nie można przegapić!
Uwaga! Miejsca są ograniczone więc rezerwujcie sobie szybko miejsce zanim ich zabraknie.

Strategia LEAN to stworzenie takich warunków funkcjonowania organizacji, w której wszyscy pracownicy są̨ zaangażowani we wspólne wygrywanie; każdy, każdego dnia świadomie (praca zgodnie z rolą) realizuje kontekst biznesowy firmy (misja, wizja, wartości, cele strategiczne), jednocześnie identyfikując i eliminując marnotrawstwo. Praktyczny warsztat objaśniający poszczególne etapy przeprowadzania Transformacji Strategicznej Lean w 5 krokach.

AGENDA:
• KROK 1: Zacznij od DLACZEGO - 100% managerów, wierzy, rozumie i wspiera misję, wizję oraz cele strategiczne organizacji.
• KROK 2: Zapytaj ludzi, jak chcą DODAWAĆ WARTOŚĆ - Pracownicy decydują w jaki sposób procesy wspierają kontekst biznesowy.
• KROK 3: Zrozum, co jest teraz wartością dodaną - 100% interesariuszy zgadza się co do stanu obecnego.
• KROK 4: Ustal jeden standard przywództwa - 100% liderów przewodzi na podstawie zasad Leadership 734.
• KROK 5: Stwórz Model Doskonalenia oraz Model Zarządzania - 100% pracowników świadomie realizuje kontekst biznesowy firmy jednocześnie identyfikując i eliminując marnotrawstwo.

RADOSŁAW DRZEWIECKI
Twórca Strategii Lean, która odchodzi od stereotypowego postrzegania lean jako narzędzi i projektów wdrożeniowych, kładąc nacisk na transformację opartą na ciągłym doskonaleniu procesów i zaangażowaniu ludzi. Strategia Lean zakłada trwałą zmianę w pięciu krokach, której efektem jest ciągłe doskonalenie procesów poprzez zaangażowanie wszystkich pracowników (zgodnie ze swoją rolą) w identyfikację i eliminację marnotrawstw. Każdy z kroków odpowiada na zidentyfikowane przez Leanpassion problemy i patologie biznesowe eliminując je z procesów.
Absolwent MBA, The Polish Open Univesity, Politechniki Wrocławskiej oraz renomowanych Shingijutsu oraz Porsche Akademie Stuttgart.
Autor książki „Strategia Lean”