Kupowanie i kontraktowanie usług IT dostarczanych w Agile

Join waitlist?

Respond by 11:59 PM on 3/1.

77 on waitlist.

Share:

Grupa PZU S.A.

Jana Pawła II 24 · Warsaw

How to find us

Na recepcji powołaj się na meetup, podaj swoje imię i nazwisko - dostaniesz kartę gościa i wskazówki jak dotrzeć do sali, w której odbędzie się wydarzenie. Możesz być przed 18 żeby na spokojnie zająć miejsce. Wpuszczamy naszych gości od 17.45.

Location image of event venue

Details

Współpraca z dostawcami usług IT to jeden z kluczowych obszarów dla każdej organizacji. W jaki sposób ułożyć proces zakupowy na potrzeby projektów IT realizowanych w modelu Agile? Jak formułować zapytania rynkowo-ofertowe (RFI / RFP) dla projektów IT realizowanych w modelu Agile? Co powinna zawierać dokumentacja zakupowa i na czym polegają jej różnice względem procesów zakupowych na projekty realizowane kaskadowo (Waterfall). W oparciu o jakie kryteria oceniać dostawców IT zarówno w trakcie postepowania zakupowego oraz już w trakcie realizacji projektu IT realizowanego w oparciu o metodyki zwinne? Jakie modele rozliczeń z dostawcą IT są optymalne dla projektów realizowanych w modelu Agile. I przede wszystkim, co powinna zawierać i w jaki sposób negocjować umowę z dostawcą na realizację projektu IT realizowanego w zwinnej (agile) metodzie? O tym wszystkim opowie nam Łukasz Węgrzyn.

Łukasz Węgrzyn - partner w kancelarii SSW Pragmatic Solutions. Doradza organizacjom w procesach transformacji cyfrowej, w szczególności w budowie procesów zakupowych oraz modeli kontraktowych spójnych ze zwinnym modelem zarządzania organizacją (agile). Ekspert zagadnień prawnych związanych z usługami chmurowymi (cloud computing) oraz outsourcingiem usług IT. Wykładowca na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego. W międzynarodowym rankingu The Legal[masked] wskazany jako Next Generation Lawyer w sektorze Technologia-Media-Telekomunikacja w Polsce.

Kwestie organizacyjne:
- koniecznie w profilu meetup wpisz swoje imię i nazwisko
- obowiązuje waitlista
- zapisy kończymy 1 - 03 - 2019
- potwierdzenie udziału nastąpi do 3 - 03 - 2019
- osoby, które nie odwołają swojego udziału do 1 - 03 - 19 i się nie pojawią, mogą mieć trudność w zdobyciu miejsca w przyszłych wydarzeniach

Attendees (2)

77 on waitlist