• WordPress Meetup Kaunas Online #54

  Online event

  Spalio meetup'e - the man the myth the legend - Arūnas Liuiza su pranešimu "Captain Hook - the Right Way to Extend WordPress (pranešimas lietuvių k.)". Tai būtinos žinios norintiems su WordPress dirbti profesionaliau, žengti iš instaliuotojo lygio į programuotojo. Arūnas viską suprantamai paaiškins ir atsakys į klausimus. Laikas 18:30, Zoom nuoroda tokia, kaip visada: https://zoom.us/j/2446491364 -------- 2020-aisiais Kaunas WordPress Meetup vyks online. Data ir laikas nesikeičia - kiekvieno mėnesio trečias ketvirtadienis, 18:30. Zoom nuoroda taip pat visada ta pati: https://zoom.us/j/2446491364 -------- Meetup'as skirtas visiems - ir naujokams, ir pažengusiems, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja, ar norėtų naudoti WordPress. Čia susitinka programuotojai, dizaineriai, tinklaraštininkai, marketingo ir SEO specialistai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos/veiklos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių bei susipažinti su įvairių sričių atstovais. Taip pat mielai laukiame norinčių pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis. Jei norite pasidalinti patirtimi šiame ar kito mėnesio meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

 • WordPress Meetup Kaunas Online #53

  Online event

  Rugsėjo meetup'e lankosi Tomas Petrašiūnas - programuotojas, WordPress ekspertas ir vienas iš Lietuvos WordPress bendruomenės pradininkų. Meetup'o formatas - AMA (Ask Me Anything) - todėl galėsite užduoti Tomui klausimus apie WordPress, programavimą, freelancerio patirtį ir t.t. AMA - tai ne tech support'as, todėl (bent jau šį kartą :D ) konkrečių tinklalapių neanalizuosime ir klaidų kode netaisysime. Tačiau galite klausti nuomonės ar patarimų apie konkrečias situacijas ar darbus/užsakymus. Tomas atsakinės į klausimus 18:30 - 19:30. Zoom nuoroda tokia, kaip visada: https://zoom.us/j/2446491364 -------- Meetup'as skirtas visiems - ir naujokams, ir pažengusiems, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja, ar norėtų naudoti WordPress. Čia susitinka programuotojai, dizaineriai, tinklaraštininkai, marketingo ir SEO specialistai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos/veiklos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių bei susipažinti su įvairių sričių atstovais. Taip pat mielai laukiame norinčių pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis. Jei norite pasidalinti patirtimi šiame ar kito mėnesio meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

 • WordPress Meetup Kaunas Online #52

  Online event

  Rugpjūčio meetup'o programa: - Arūnas Liuiza. Blockworld: Survival Guide for PHP Developer - AMA / Klausimai-atsakymai 2020-aisiais Kaunas WordPress Meetup vyks online. Data ir laikas nesikeičia - kiekvieno mėnesio trečias ketvirtadienis, 18:30. Zoom nuoroda taip pat visada ta pati: https://zoom.us/j/2446491364 -------- Meetup'as skirtas visiems - ir naujokams, ir pažengusiems, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja, ar norėtų naudoti WordPress. Čia susitinka programuotojai, dizaineriai, tinklaraštininkai, marketingo ir SEO specialistai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos/veiklos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių bei susipažinti su įvairių sričių atstovais. Taip pat mielai laukiame norinčių pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis. Jei norite pasidalinti patirtimi šiame ar kito mėnesio meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

 • WordPress Meetup Kaunas #51 - Kodo Poetai podcast LIVE

  Online event

  Liepos meetup'e tęsime saugumo temą, taip pat pasižiūrėsime, kokias naujienas turės WordPress 5.5: - Darius Šveikauskas. "Įsilaužimų identifikavimas ir jų tipai" - Justina Baškytė. "WordPress 5.5 apžvalga" Meetup'ui jungiamės nuo 18:30 čia: https://zoom.us/j/2446491364 -------- Meetup'as skirtas visiems - ir naujokams, ir pažengusiems, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja, ar norėtų naudoti WordPress. Čia susitinka programuotojai, dizaineriai, tinklaraštininkai, marketingo ir SEO specialistai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos/veiklos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių bei susipažinti su įvairių sričių atstovais. Taip pat mielai laukiame norinčių pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis. Jei norite pasidalinti patirtimi šiame ar kito mėnesio meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

 • WordPress Meetup Kaunas #50 - Kodo Poetai podcast LIVE

  Online event

  Tęsiame meetup'us online! 50-ajame toliau nagrinėsime saugumo temą, taip pat kalbėsimės apie cache: - Darius Šveikauskas. "Įsilaužimų naudos anatomija". Esminės priežastys kodėl laužiamasi, kas tai daro, kokią naudą pasiekia ir kokią žalą padaro. - Arūnas Liuiza. "Sandėliukų istorijos". Trumpai apie WordPress kešavimą. Meetup'ui jungiamės nuo 18:30 čia: https://zoom.us/j/2446491364 -------- Meetup'as skirtas visiems - ir naujokams, ir pažengusiems, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja, ar norėtų naudoti WordPress. Čia susitinka programuotojai, dizaineriai, tinklaraštininkai, marketingo ir SEO specialistai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos/veiklos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių bei susipažinti su įvairių sričių atstovais. Taip pat mielai laukiame norinčių pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis. Jei norite būti pranešėju šiame ar kito mėnesio meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

 • WordPress Meetup Kaunas #49 - Kodo Poetai podcast LIVE

  Online event

  Jau trečias meetup'as / podcast'as LIVE, šį kartą turėsime du pranešėjus: kalbėsimės apie socialinius tinklus ir apie saugumą. Meetup'ui jungiamės nuo 18:30 čia: https://zoom.us/j/2446491364 -------- Meetup'as skirtas visiems - ir naujokams, ir pažengusiems, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja, ar norėtų naudoti WordPress. Čia susitinka programuotojai, dizaineriai, tinklaraštininkai, marketingo ir SEO specialistai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos/veiklos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių bei susipažinti su įvairių sričių atstovais. Taip pat mielai laukiame norinčių pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis. Jei norite būti pranešėju šiame ar kito mėnesio meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

 • WordPress Meetup Kaunas #48 - Kodo Poetai podcast LIVE

  Online event

  Meetup'ui jungiamės nuo 18:30 čia: https://zoom.us/j/2446491364 Pirmas kartas puikiai pavyko, todėl kviečiame į antrą meetup'ą / podcast'ą LIVE. -------- Meetup'as skirtas visiems - ir naujokams, ir pažengusiems, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja, ar norėtų naudoti WordPress. Čia susitinka programuotojai, dizaineriai, tinklaraštininkai, marketingo ir SEO specialistai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos/veiklos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių bei susipažinti su įvairių sričių atstovais. Taip pat mielai laukiame norinčių pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis. Jei norite būti pranešėju šiame ar kito mėnesio meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

  3
 • WordPress Meetup Kaunas #47 - Kodo Poetai podcast LIVE

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  Meetup'ui jungiamės nuo 18:30 čia: https://zoom.us/j/2446491364 DĖMESIO - Meetup'as gyvai nevyks dėl visiems žinomų priežasčių :( Gera žinia, kad tuo pat metu organizuojame online stream'ą - podcast'as Kodo Poetai goes live! -------- Meetup'as skirtas visiems - ir naujokams, ir pažengusiems, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja, ar norėtų naudoti WordPress. Čia susitinka programuotojai, dizaineriai, tinklaraštininkai, marketingo ir SEO specialistai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos/veiklos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių bei susipažinti su įvairių sričių atstovais. Taip pat mielai laukiame norinčių pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis. Jei norite būti pranešėju šiame ar kito mėnesio meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

 • WordPress Meetup Kaunas #46

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  Programa: 18:15 Atidaromos durys 18:30 Pradžia 18:40 Jonas Andrijauskas. Digital nomading in paradise (lietuvių k.) 19:20 Pertrauka 19:50 Arūnas Liuiza. Automatinis tinklalapio kokybės auditas - Lighthouse 20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus :) ) Pranešėjai: Jonas is a husband, father of three, photography and moto enthusiast. Senior Software Engineering Manager at GoDaddy. Passionate about effective and customer-valued, focussed software development. Arūnas Liuiza – WordPress įskiepių kūrėjas, WordCamp (Lithuania, Riga, Stockholm, Oslo, Jyvaskyla) pranešėjas, WordPress Core Contributor, vienas iš WordPress lietuviško vertimo redaktorių. Šiuo metu dirba prie KAYAK turinio platformos architektūros, o laisvalaikiu gamina įvairius įrankius WordPress įskiepių kūrėjams. Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas - K.Baršausko g. 59, salė B214 Rėmėjai: Kauno mokslo ir technologijų parkas – konferencijų salė (http://kaunomtp.lt/vr-project-hub) -------- Meetup'as skirtas visiems - ir naujokams, ir pažengusiems, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja, ar norėtų naudoti WordPress. Čia susitinka programuotojai, dizaineriai, tinklaraštininkai, marketingo ir SEO specialistai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos/veiklos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių bei susipažinti su įvairių sričių atstovais. Taip pat mielai laukiame norinčių pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis. Jei norite būti pranešėju šiame ar kito mėnesio meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime. Iki susitikimo!

  2
 • WordPress Meetup Kaunas #45

  Kauno mokslo ir technologijų parkas

  Laukiami visi kurie nori sužinoti, kaip kurti efektyvesnius, aukštesnės kokybės sprendimus su WordPress! Ir naujokai, ir pažengę, kurie vienokiu ar kitokiu būdu naudoja WordPress: programuotojai, dizaineriai, blogeriai, tinklapių administratoriai, freelanceriai, projektų vadovai, studentai, pradedantys verslą bei patyrę verslininkai. Kiekviename susitikime temos yra skirtingos, tad tai puiki galimybė apie WordPress sužinoti iš įvairių pusių. Vieta: Kauno mokslo ir technologijų parkas - K.Baršausko g. 59, salė B214 Rėmėjai: Kauno mokslo ir technologijų parkas – konferencijų salė (http://kaunomtp.lt/vr-project-hub) Programa: 18:15 Atidaromos durys 18:30 Pradžia 18:40 Simonas Naudžius: Skaitmeninio marketingo įvadas 19:40 Pertrauka 20:00 AMA apie WCEU su Arūnu ir Justina 20:30 Pabaiga (Norintys pratęsia diskusijas prie kavos/alaus :) ) Pranešėjas: Simonas Naudžius - 10 metų patirtis pardavimuose ir rinkodaroje. Sertifikuotas marketingo vadovas. Reklamos agentūros Rocket Science Baltics bendrasavininkas. Jei norite pasidalinti patirtimi kitame meetup'e, brūkštelkite [masked] ir aptarsime.