KaunasPHP.lt v.54

This is a past event

56 people went

NFQ

Brastos g. 15, LT-47183, Kaunas · Kaunas

How to find us

Žemėlapis: https://goo.gl/maps/1ebfEsCn2kC2

Location image of event venue

Details

PHP išlieka viena iš populiariausių kalbų WEB’e, bet skirtingai nei daugelis galvoja - sulig kiekviena versija tampa vis universalesne ir tinka toli gražu ne tik WEB puslapiams kurti. O kur naujos galimybės – ten ir NFQ, todėl šįsyk PHP Kaunas bendruomenę kviečiame į svečius.

Plačiai diskusijai siūlome tris pranešimus: nuo didžiulio susidomėjimo Vilnius PHP sulaukusio, bet Kaune dar negirdėto, Eligijaus Stugio sprendimo PHP pagalba sukurti crypto valiutą, iki praktinių patarimų, kaip užtikrinti sklandų Devs’ų ir Ops’ų darbą.

Laukiame visų @NFQ (https://goo.gl/maps/1ebfEsCn2kC2).

Pranešėjai:

• Eligijus Stugys, Senior Software Engineer @real.digital NFQ: “Blockchain in PHP. Yes, we can!” Kaip sumeistrauti savo crypto valiutą su PHP?
https://www.linkedin.com/in/elyga/

• Artūras Šlajus, Co-Founder/Developer @Project Zero Deaths: “Why you should learn many programming languages?” Kiek programavimo kalbų mokėti jau užtenka, o kiek jų tiesiog bereikalingai apkraus jūsų pilkąsias smegenų ląsteles?
https://www.linkedin.com/in/arturaz/

• Marius Žalinauskas, Co-Founder/CIO @Cherry Servers: “Docker. Tips, Tricks and Best Practices. E2”. Pranešimo apie Docker’io gerąsias praktikas tęsinyje - apie darbą su Docker Compose, multi-stage image‘ais ir ką daryti tais atvejais, kai Docker image‘ų ruošimo metu prireikia pasinaudoti SSH raktais, SSL sertifikatais bei slaptažodžiais.
https://www.linkedin.com/in/zalinauskas/

Our hospitality is epic: come and try it yourself!

Nori pasiūlyti temą ar pristatyti savo temą? Laukiam tavęs! (https://goo.gl/forms/Nv3a9i4aJTg3bDIi1)