addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

Mikołajkowy Klub Informatyka -- spotkanie w 2 częściach

 • Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

  Nowowiejska 15/19 Audytorium Centralne (AC), Warsaw (map)

  52.229675 21.012228

 • http://mazowsze.pti.org.pl/11,Archiwum/article:160
 • Zapraszamy na grudniowy Klub Informatyka Oddziału Mazowieckiego PTI, który bedzie składał się z dwu części.

  CZĘŚĆ I

  Oficjalna część odbędzie się 6 grudnia (wtorek) w godzinach 18:00–19:30 w Audytorium Centralnym (AC) budynku Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Nowowiejska 15/19 (link do mapki dostępny jest na stronie Klubu http://mazowsze.pti.org.pl/11,Archiwum/article:160). Klub, który jest organizowany pod patronatem Dyrektora Instytutu Informatyki WEiTI PW  (prof. Jarosława Arabasa), będzie poświęcony pamięci Zdzisława Pawlaka, w 90 rocznicę jego urodzin. Klub jest współorganizowany przez Polski Oddział IEEE Computer Society.

  Wykład poświęcony praktycznym zastosowaniom zbiorów przybliżonych wygłosi prof.  Andrzej Skowron z Wydziału Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, najbliższy współpracownik Zdzisława Pawlaka i kontynuator prac nad zbiorami przybliżonymi.

  Więcej informacji na temat prof. Pawlaka i prof. Skowrona znajdują sie na stronie Klubu -- zapraszamy do zapoznania się z nimi.

  CZĘŚĆ II

  Bezpośrednio po seminarium Oddział Mazowiecki PTI zaprasza wszystkich na część nieoficjalną spotkania tj. tradycyjne Mikołajki OMaz PTI. Zapraszamy do Gmachu Głównego PW (Bistro Politechnika - w krużgankach na I piętrze).

  Uczestnicy proszeni są o przyniesienie drobnego prezentu, który zostanie rozmyty w worku św. Mikołaja i w przybliżeniu wylosowany. Zapewne nie zabraknie też śpiewania kolęd i dzielenia się tradycyjnym opłatkiem.

  Wstęp na część nieoficjalną jest wolny dla społeczności osób z PTI legitymujących się opłaconymi składkami za rok 2016. Pozostałe osoby proszone są o uiszczenie opłaty w wysokości 30 złotych (słownie: trzydzieści).

  Ze względów logistycznych (musimy zamówic odpowiednią ilość jedzenia i picia), wszystkich którzy chcą wziąć udział w części nieoficjalnej Klubu, USILNIE UPRASZA SIĘ o możliwie najszybsze potwierdzenie chęci uczestnictwa pod adresem mejlowym omaz(at)poczta.pl.

Join or login to comment.

Want to go?

Join and RSVP

7 going

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy