Past Meetup

Hardware Garden #7

This Meetup is past

6 people went

Location image of event venue

Details

Hardware Garden #7

17 kwietnia 2018 - Campus Warsaw - Ząbkowska 33C, Warszawa

Agenda

18:30 - Przywitanie

18:35 - Luiza Drygiel (NeuroDevice) - Jakie korzyści płyną ze stosowania Agile'a w branży MedTech? Historia Neuro Device.

Metodyka Scrum utożsamiana jest głównie z wytwarzaniem software'u. Neuro Device udowadnia jednak, że również hardware może być z powodzeniem wytwarzany w zwinny sposób. Poznaj historię Neuro Device - firmy z branży MedTech, która wytwarza urządzenia medyczne efektywniej (czas i koszty) niż pozwalają na to tradycyjne metody zarządzania projektami.

19:05 - Wiktor Krzeszewski (TechOcean) - Lean Hardware - droga od konceptu do końcowego produktu

Na bazie doświadczeń TechOcean zostanie omówiony proces tworzenia produktu typu Hardware. Skupimy się na samym procesie i narzędziach które ułatwiają pracę z takimi produktami. TechOcean to hardware house specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu robotyki i IoT. W pracach nad projektami wewnętrznymi i na zlecenie pracujemy używając metodologii Lean Hardware.Prelegent: Wiktor Krzeszewski, TechOcean CEO

Wiktor jest współzałożycielem i Prezesem Zarządu TechOcean. W firmie jest odpowiedzialny za pracę z kluczowymi klientami i zarządzanie zespołem.