Past Meetup

Let's meet to talk about A.I. #6

This Meetup is past

263 people went

Krakowski Park Technologiczny

Podole 60 · Kraków

How to find us

Krakowski Park Technologiczny znajduje się na końcu ulicy Podole (czarny budynek).

Location image of event venue

Details

Zapraszamy na kolejne spotkanie dotyczące sztucznej inteligencji w Krakowie. AI meetup to przestrzeń do wymiany doświadczeń i dyskusji dla wszystkich zainteresowanych tematyką A.I.. Na spotkaniu mile widziane będą osoby, które zajmują się tematyką sztucznej inteligencji, ale również takie, które dopiero zaczynają, lub po prostu interesują się szeroko pojętą branżą.

Ponadto po zakończeniu prezentacji rozpoczniemy dyskusję w nowej formule - AI Matchmaking.Jeżeli masz w głowie problem, zagadnienie, które chciałbyś/chciałabyś rozwiązać z wykorzystaniem AI, napisz proszę o tym krótko na [masked] . W trakcie meetupu pomożemy Ci znaleźć osoby/firmy, które mogłyby w tym pomóc!

AGENDA prezentacji (start o 18:30)

"Sztuczna inteligencja w prawdziwym życiu. Organizacyjne bariery wykorzystania AI w biznesie"
Marcin Hładki, Expert at R3think

"GPU for faster machine learning"
Wit Jakuczun, CEO at WLOG Solutions

"Zwieść człowieka. Zwieść AI. (Cyber)bezpieczeństwo w czasach automatyzacji"
Mateusz Biliński, Head of Mobile Security at Niebezpiecznik.pl

"Jak zautomatyzowaliśmy customer care w Reality Games używając machine learning"
Bartłomiej Rozkrut, CTO at 2040.io

Ok. 20:30: AI Matchmaking:

Zależy nam na tym, aby połączyć praktyków wykorzystujących technologię z ludźmi, którzy poszukują rozwiązań swoich problemów biznesowych z wykorzystaniem mechanizmów AI. Dlatego tuż po prezentacjach oddamy mikrofon osobom, które mają wizję tego co chciałyby osiągnąć z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, natomiast zastanawiają się jak podejść do tego od strony technicznej. Następnie będzie można odnaleźć ich przy stolikach dyskusyjnych, zadać pytania i wymienić kontakty - być może w ten sposób znajdziecie swojego biznesowego partnera, lub klienta!

PS. Jeżeli chciałbyś (chciałabyś) wystąpić z prezentacją na jednym z eventów, lub w inny sposób zaangażować się w realizację czekamy na zgłoszenia: [masked]