Past Meetup

Spotkanie Łódzkiej Grupy .NET 14 czerwca 2016

This Meetup is past

30 people went

6 Dzielnica

Piotrkowska 102 · Łódź

How to find us

Spotkanie odbędzie się w klubie 6. Dzielnica na ul. Piotrkowskiej 102 (należy kierować się schodami do góry po prawej stronie po wejściu w bramę).

Location image of event venue

Details

14 czerwca zapraszamy na spotkanie Łódzkiej Grupy .NET do 6.Dzielnicy.

Pierwszą prelekcję poprowadzi Paweł Klimczyk z Wrocławskiej Grupy .NET:

"Code Crime Scene"

Celem prezentacji jest przedstawienie sposobów identyfikacji źle napisanego kodu pod kątem jego utrzymywania w przyszłości. Pokazana zostanie analiza przykładowego programu i elementów, na które warto zwrócić uwagę. Zarówno programiści jak i inne osoby biorące udział w danym projekcie będą mogły zidentyfikować popełnione zbrodnie :)

O prelegencie

Doświadczony programista związany z językiem C# od początku istnienia platformy .NET. Jest miłośnikiem i pasjonatem nowych technologii.

Prowadzi firmę informatyczną GEMOTIAL wytwarzającą oprogramowanie na użytek własny jak i zlecony. Ponadto udziela się aktywnie w polskim świecie .NET. Ma swój blog pod adresem http://blog.klimczyk.pl. Jest również założycielem i administratorem grupy .NET Developers Poland na Facebooku.

Drugą sesję poprowadzą Jarosław Trepczyński i Adam Szweida z firmy Cybercom:

O architekturze - trochę filozoficznie, trochę technologicznie

W życiu każdego systemy nadchodzi moment, kiedy trzeba na niego spojrzeć z dalszej perspektywy. Ocenić jego jakość, zgodność z wymaganiami i zdolność do dalszego wspierania biznesu. Może bowiem zaistnieć sytuacja, gdy oprogramowanie przez nas stworzone, przez lata pielęgnowane i kochane jak dziecko staje się źródłem problemów.

Adam i Jarek z Cybercom Poland podzielą się swoimi doświadczeniami z audytu architektury złożonego systemu MES w dużej firmie z branży automotive. Przez miesiąc obserwowali jego działanie, poznawali grupy użytkowników, relacje między nimi oraz problemy i korzyści jakich doświadczają. Wspólnie z klientem wypracowali rozwiązanie jak z systemu stworzonego na początku XXI wieku uzyskać nowoczesne i zdolne do reagowania na nowe potrzeby oprogramowanie.

W przerwie między sesjami zapraszamy na poczęstunek, który sponsoruje dla nas Cybercom.

A na koniec rozlosujemy nagrody od JetBrains (http://www.jetbrains.com/) i Cybercom (http://www.cybercom.com/pl/).

Zapraszamy!