Past Meetup

[LDZ] 3 spotkanie Microsoft Azure User Group w Łodzi

This Meetup is past

11 people went

Location image of event venue

Details

Witajcie,

Z ogromną przyjemnością chciałbym poinformować o zaplanowanym trzecim spotkaniu Microsoft Azure User Group w Łodzi.

Odbędzie się w 6 dzielnica (https://maps.google.com/maps?q=ul.Piotrkowskiej%20102%20%2C%20%C5%81%C3%B3d%C5%BA) ul.Piotrkowskiej 102 , godz. 18.00 we wtorek[masked].

Podczas spotkania będzie doskonała okazja aby zapoznać się wymienić uwagi i podyskutować .

W ramach trzeciego spotkania będziemy gościć Tomasza Wisniewskiego Technical Evangelist Microsoft Polska.

Tomasz Wisniewski pracuje w firmie Microsoft jako Technical Evangelist. Jego głównym zadaniem jest współpraca z klientami i partnerami nad wdrażaniem najnowszych rozwiązań aplikacyjnych w oparciu o Microsoft Azure, Visual Studio czy Visual Studio Team Services. W czasie wolnym – perkusista.

Druga sesja będzie prowadzona przez Andrzej Kokocińskiego

Od prawie 20 lat w branży IT. Specjalista i architekt systemów rozproszonych oraz Cloud-owych. Główne obszary specjalizacji to Identity i federacja dla office 365 jak również w on-prem np. Active Directory czy też SCOM,SCVMM, SCDPM. Pracuje w Fujitsu jak senior RIM engineer, zajmuje się utrzymaniem oraz rozwojem on-prem i cloud-owych. Trener posiadający wieloletnie doświadczenie. Stara się aktywnie udzielać na portalach IT i tam przekazywać swoją wiedzę, występuje również jako prelegent na spotkaniach, konferencjach i warsztatach społeczności IT.

Zaczynamy o 18:00, koniec około 21:00.

Agenda spotkania Microsoft Azure User Group w Łodzi

18:00 -19.00 Sesja 1 Azure Application Platform Tomasz Wisniewski

19-00 -19-10 Przerwa

19:10 -20:10 Sesja 2 - AD Azure - nowe mozliwości

Sesja 1

Temat: Azure Application Platform

Opis: Azure jest niesamowita platforma aplikacyjna umozliwiajaca stworzenie i dostarczanie rozwiazan w wielu obszarach: od aplikacji webowych, mobilnych, poprzez raportowanie, a skończywszy na zaawansowanej analistyce. Podczas tej sesji dowiesz się jakie komponenty aplikacyjne dostarcza Azure i w jakich scenariuszach można je wykorzystać i jak wykorzystują je nasi klienci, partnerzy.

Czas: 1:00

Sesja 2

Tytuł: AD Azure - nowe mozliwości

Opis: Azure AD to kompleksowe rozwiązanie o wysokiej dostępności do zarządzania tożsamościami i dostępem w chmurze, które oferuje podstawowe usługi katalogowe, zaawansowane funkcje zarządzania tożsamościami i zarządzania dostępem do aplikacji. Podczas sesji dowiemy się o nowych możliwościach w tej usłudze.

Pozdrawiam

Andrzej Kokocinski

Microsoft Azure User Group w Łodzi