Past Meetup

Management 3.0 - Zwiększenie zaangażowania bez zabijania pasji

This Meetup is past

17 people went

Przestrzeń co-workingowa

Tomasza Zana 38 sala 306 · Lublin

How to find us

Wejście od ul. Filaretów. Darmowy parking przed wejściem

Location image of event venue

Details

Zarządzanie jest zbyt ważne, aby pozostawić je menadżerom – zarządzanie jest dla każdego – nie jest tylko obowiązkiem kierowników. Management 3.0 to podejście wspierające innowacyjne przywództwo oraz zarządzanie Zwinne (Agile) oraz Szczupłe (Lean). Warsztat “Management 3.0 – zwiększenie zaangażowania bez zabijania pasji”, ma na celu znalezienie odpowiedzi na pytania, takie jak:
W jaki sposób można zwiększać zaangażowanie pracowników?
Jak motywować pracowników nie wykorzystując do tego marchewki czy kija?
Jak udoskonalić pracę zespołową i współpracę w organizacji?
Jak doceniać i nagradzać w prawidłowy sposób? Spotkanie skupia się wyłącznie na praktykach Management 3.0, które od razu można wdrożyć w każdym Zespole i każdej Organizacji. Na warsztat zapraszają Ewa i Marcin, których łączy wspólny projekt #zwinniInaczej (http://zwinniinaczej.pl )

Ewa Kosterka - Agile Coach, Scrum Master, facilitator. Organizatorka Agile Coach Camp Polska, pasjonatka wykorzystania Agile w codziennym życiu.
Często eksperymentuje, świadomie wychodzi ze strefy komfortu, pokazując innym korzyści z takiego podejścia. Od 5 lat pracuje z zespołami, pomagając w zwinnym podejściu. Zaczynała w Grupie Allegro a obecnie pracuje jako Scrum Master w Grupie Pracuj.

Marcin Ziółek jest licencjonowanym trener Management 3.0, Agile Coachem i Scrum Masterem. Współzałożyciel warszawskiej grupy Management 3.0 Meetup, współorganizator Agile Coach Camp Polska, prelegent. Na co dzień pracujący z organizacjami i Zespołami w celu wydobycia ich prawdziwego potencjału.

• Ważne informacje
Ponieważ jest tylko 16 miejsc, uczestników warsztatów wybierzemy 14 marca z listy zapisanych osób. Podstawowym kryterium będzie zaangażowanie w społeczność Lublean & Agile.