Kult cargo w branży IT, czyli o stosowaniu metod bez ich zrozumienia.

This is a past event

30 people went

LuCreate

Krakowskie Przedmieście 53 · Lublin

How to find us

Wejście przez sklep z pierogami :)

Location image of event venue

Details

Kult cargo w branży IT, czyli o stosowaniu metod bez ich zrozumienia.

Podczas prezentacji mam zamiar przybliżyć najczęstsze przykłady kultu cargo, z jakimi spotykałem się w swojej pracy. Omówię możliwe konsekwencje takiego zachowania, oraz zaproponuję różne rozwiązania.

Prezentacja zakończona zostanie 30 min. warsztatami mającymi na celu przepracowanie istotnych dla uczestników problemów, z którymi sami się zmagają.

U uczestników zakładam podstawową znajomość SCRUMA i innych zwinnych metodyk, przede wszystkim w praktyce, co ułatwi zrozumienie prezentowanej tematyki oraz aktywne uczestnictwo w warsztatach.

Wojciech Czerniak Scrum Master w Venture Devs
Pracował jako menedżer ds. sprzedaży i w marketingu zanim rozpoczął pracę związaną z zarządzaniem projektami. Posiada 8-letnie doświadczenie w stosowaniu różnych frameworków do prowadzenia projektów informatycznych obejmujących zarówno web, jak i mobile. Obecnie pracuje jako Scrum Master pomagając zespołom scrumowym w dostarczaniu wartości klientom, jednocześnie dbając o ich satysfakcję z pracy. Gdy nie pracuje, lubi spędzać czas ze swoim 7-letnim synem oraz podróżować po Europie. Chętnie także odkrywa sekrety ludzkiego umysłu, angażując się w literaturą medyczną i psychologiczną.