Tuningowany zespół czyli jak wspólnie wejść na nowy wyższy poziom?

This is a past event

40 people went

Gęsia 5

Gęsia 5 · Lublin

How to find us

Biuro Billennium II piętro wejście od recepcji

Location image of event venue

Details

O prezentacji:
W prezentacji odpowiem na pytanie, jaki model motywacji powinniśmy przyjąć, aby stworzyć środowisko pracy, gdzie ludzie dają z siebie to co najlepsze. Zespoły, w których członkowie wykazują się inicjatywą własną, są odpowiedzialni i dbają o najwyższą jakość dostarczanego oprogramowania. Czego nie robić, by nie zabić w ludziach ich naturalnego talentu? Jak w prosty sposób przełożyć to na działanie?
Model ten staram się na co dzień wprowadzać w zespołach, z którymi współpracuję. Stąd prezentacja będzie zawierać własne przykłady i spostrzeżenia. Fundamenty są poparte wieloma badaniami i wiedzą w dostępnych publikacjach, którą postaram się, jak najprościej przedstawić.
Zapraszam!

O mnie:
Scrum Master pracujący z ramienia Billennium dla Genetech w San Francisco. W dostarczanych produktach czuwa nad wytwarzaniem oprogramowania dla innowacji w badaniach i odkrywaniu nowych sposób walki m.in. z rakiem czy wirusem Zika. Praktyk zwinnego zarządzania z silnymi zapleczem biznesowym, działający w duchu „servant leadership”. Prywatnie mąż i dumny ojciec trójki dzieci. Aktywny skaut, wcześniej bloger i podróżnik.

Agenda
21 sierpnia 2019:
19:00 - 19:15 powitanie uczestników
19:15 - 20:00 prezentacja
20:00 - 20:30 Q&A i zakończenie

Po spotkaniu zapraszamy do Bombardino!