addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

Інтенсив-курс "SEO без води"

 • Львівська Обласна Наукова бібліотека

  пр. Шевченка, 13 (2 поверх), L'viv (map)

  49.837219 24.032049

 • Інтенсивний курс SEO-БЕЗ ВОДИ! 


  Основи оптимізації та просування сайту в пошукових системах. 

  Ефективні методи внутрішньої та зовнішньої seo-оптимізації. 

  18 занять з відпрацюванням на практиці. 

  Кожен може почати seo-просування власного проекту вже з перших занять.

  Надаються проекти для відпрацювання завдань. Пост-інформаційна підтримка (в будь який час після закінчення курсу ви можете звернутись до тренера за БЕЗКОШТОВНОЮ консультацією). 
  Сертифікат по закінченню курсу.


  Опис тренерів

  Дмитро Паюсов - SEO-спецаліст, інтернет-маркетолог з досвідом роботи понад 5 років. За цей час встиг попрацювати фрілансером, seo-спецалістом в агенції інтернет маркетингу, менеджером проекту та інтернет-маркетологом на стороні клієнта. Відчувши на власному досвіді, чого вимагати як замовник, та що пропонувати як виконавець,  почав працювати над систематизацією отриманих знань. В SEO вважає своєю сильною стороною зовнішню оптимізацію ресурсу, аналіз конкурентів, лінкілдінг,  контент-маркетинг, а також аналітику. Саме ці теми буде викладати в рамках курсу “SEO без води”.

  Олег Болібрух - інтернет-маркетолог, SEO-спеціаліст.  За декілька років пройшов шлях від молодшого помічника SEO-спеціаліста до посади інтернет-маркетолога агенції SEMaximum. Працював як з невеликими корпоративними сайтами, так і з порталами та великими інтернет-магазинами. Має досвід роботи у широкому спектрі бізнес-тематик. Головним у просуванні сайтів вважає якісну внутрішню оптимізацію, саме з її нюансами і ознайомить аудиторію протягом курсу “SEO без води”.


  Вартість курсу 3200 грн. 
  При оплаті до 1.04 - 10% знижка, до 15.04 - 5% знижка. 
  Для слухачів які проходили навчання в Школі реклами ADFORD знижка 15%.

  Запис за тел:[masked], [masked]
  Веб-сайт: http://adford.com.ua/
  Місце проведення: Львiв
  Початок:20 квiтня о 19:00

Join or login to comment.

Want to go?

Join and RSVP

1 going

 • Aleksander­ H.
  Organizer,
  Event Host

  Директор Школи реклами ім. Генрі Форда (ADFORD)

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy