addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupshelp-with-circleimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1ShapeoutlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

V krakowskie spotkanie entuzjastów Magento!!!

Kolejna edycja i kolejna dawka pozytywnych emocji oraz bezcennej wiedzy. A to za sprawą tematyki spotkania i wyjątkowych gości. Magento 2 stanowi niezmiennie wyzwanie dla branży e-commerce, tak właścicieli sklepów, jak i środowiska deweloperskiego.

Kolejne tajniki system zgłębią liderzy uznanych firm wdrożeniowych pracujących na Magento: Paweł Biliński (CTO & Co-founder, Lizard Media Lizard Media), Marek Syrek (CEO, Virtua Ltd.) i Robert Żochowski (Dyrektor IT, Bold Brand Commerce). To oni znają odpowiedzi na wiele nurtujących Was pytań! :)


KRÓTKA AGENDA

18.00 – 18.15 – Przywitanie

Krótkie wprowadzenie do tematu. Jaki jest cel i misja spotkania oraz co Ty będziesz z tego miał?

18.15 - 18.45 -  Skalowalność i wydajność systemu Magento 2 - Robert Źochowski, Dyrektor IT, Bold Brand Commerce

 Dowiesz się, jak przygotować architekturę środowiska serwerowego na przykładzie  dwóch wdrożeń na platformie Magento 2: Super-Pharm i Semilac.

[masked] –  Środowisko developerskie w oparciu o Dockera oraz utrzymanie i monitoring Magento2 w warunkach produkcyjnych - Paweł Biliński, CTO & Co-founder, Lizard Media

Dowiesz się, w jaki sposób przy większym zespole developerskim uniknąć problemów z niespójnością środowisk lokalnych dzięki Dockerowi. Nie zabraknie również wiedzy, na co zwrócić uwagę przy utrzymaniu i monitoringu produkcyjnego Magento2.

[masked] -Ekosystem Magento - co, oprócz platformy e-commerce ma nam do zaoferowania Magento - Marek Syrek, CEO, Virtua Ltd.

Krótkie spojrzenie na pozostałe produkty w pakiecie Magento: Magento Analytics, Magento Commerce Order Management oraz na możliwości Adobe Experience Manager i jego integracja z Magento."

19.45 – 21.00 – Networking przy pysznej pizzy i wyśmienitym (darmowym) piwie

Szykujcie się na ogromną dawkę praktycznej wiedzy!!!ZAPRASZAMY:)
Join or login to comment.

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy