VIII krakowskie spotkanie entuzjastów Magento!

Are you going?

60 people going

Share:
Location image of event venue

Details

Już 28 marca o godzinie 18:30 w krakowskim Hevre odbędzie się Magento Lite Sessions! Kolejny raz spotykamy się, aby podzielić się wiedzą, doświadczeniami oraz dobrymi praktykami w zakresie e-commerce i systemu Magento.

Na tematy związane z Magento obok Macieja Kalkowskiego i Bartłomieja Szymańskiego opowie sam Igor Miniailo - architekt Magento, który zaprojektował takie funkcjonalności, jak Search Magento 2 i Assync operations (dla EE), Catalog Inventory. Zajmuje się również wieloma innymi aktywnościami dotyczącymi rutynowych działań, jak kontrakty Magento 2 Service i optymalizacja wydajności na różnych poziomach.

KRÓTKA AGENDA

18.30 – 18.45 – Przywitanie

Krótkie wprowadzenie do tematu. Jaki jest cel i misja spotkania oraz co Ty będziesz z tego miał?

18:45 - 19:10 - Analiza i poszczególne etapy wdrożenia nowego podejścia w wytwarzaniu i testowaniu oprogramowania w organizacji - Bartłomiej Szymański (Magento Developer, Strix)

19:10-19:40 - A long way from Monolith to Micro-Service Architecture - Igor Miniailo (Architekt Magento)

19:40-20:10 - Kontenerowiec też statek - czyli omówienie czym są kontenery od strony technicznej, pokazanie ich zalet i wad od strony SysOps, ukazanie jak działają podstawy kubernetes i praktyczny przykład jak wykorzystaliśmy to w projekcie Magento - Maciej Kalkowski (CEO Centuria)

20:10 - networking, piwko i pizza :)

Szykujcie się na ogromną dawkę praktycznej wiedzy, pyszne przekąski i darmowe piwko :)

ZAPRASZAMY:)