addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruseryahoo

Magento MeetUp #1 (+ piwko & pizza)

 • to
 • Mostowa Old Loft

  Mostowa 11, Poznan (map)

  0.000000 0.000000

 • Mostowa 11, Poznań
 • Ruszamy z reaktywacją magentowych spotkań w Poznaniu, a zarazem z nową przestrzenią eventową w Poznaniu. Klimatyczny strych powinien idealnie nadać się na ponowne spotkania poświęcone Magento. 

  Zapraszamy na 3 prezentacje. Jedna związana z frontendem, druga z backendem oraz trzecia z wydajnością. Każdy znajdzie coś dla siebie! 

  AGENDA:

  18:00-18:45 Bartek Igielski, SNOW.DOG, Co jest nie tak z front-endem w Magento 2? Czyli o tym jak zmieniamy LESSa na SASSa, wdrażamy BEMa i robimy porządek
  18:45-19:00 PRZERWA
  19:00-19:45 Szymon Grądzielewski, Creatuity Polska, Dependency Injection w Magento 2
  19:45-20:00 PRZERWA
  20:00-20:45 Maciej Kalkowski, Centuria, Performance w M2

  Dodatkowo zapraszamy również na piwko i pizzę podczas Meetupu, byśmy w luźniejszej atmosferze mogli porozmawiać o problemach i rozwiązaniach oraz o tym, jak wspólnie możemy zorganizować kolejne edycje MeetUpów. 

  Gospodarzami pierwszego MeetUpu są: SNOW.DOG, Creatuity Poland oraz Centuria

  Wstęp wolny :)

Join or login to comment.

Want to go?

Join and RSVP

14 going

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy