#47 Otoczeni przez idiotów – jak rozmawiać z ludźmi, których nie rozumiemy?

This is a past event

122 people went

Location image of event venue

Details

Nie dajcie się zwieść nieco kontrowersyjnemu tytułowi wydarzenia.
Celem tej prelekcji połączonej z warsztatami jest rozpoznanie i opis czterech hipokrateńskich typów osobowości, opisanych w sposób współczesny – tak, żeby każdy z nas mógł odnaleźć w nich kolegów i koleżanki z pracy, szefa, no i oczywiście…siebie.

Na pewno zastanawiacie się czasem: czemu on/ona tak bardzo czepia się szczegółów? Albo zaciskacie zęby, widząc, jak beztroski współpracownik po raz kolejny przestaje się angażować w ważny projekt? Doprowadza was do szału pasywna koleżanka, która nigdy nie ma własnego zdania? A może wiecie, że członkowie zespołu narzekają na was, że jesteście zbyt ostrzy, ale wam wydaje się, że nikt nie pracuje tak ciężko jak wy sami? Brzmi znajomo, prawda?

Rozpoznanie tego, jakim jest się typem i jakie są najpopularniejsze typy osobowości z którymi stykamy się na co dzień pomaga w usprawnieniu i ułatwieniu codziennej komunikacji. Ludzie są różni – dzięki zrozumieniu ich i zrozumieniu siebie i swoich reakcji interakcje z zespołem, z szefem będą zdecydowanie prostsze.

Prowadzący:
Karolina Solis – marketingowiec z wieloletnim doświadczeniem w obszarze digital, PR i social media. Obecnie Head of Digital w Spoco. Próbuje zaszczepić zwinność i efektywne zarządzanie w nieprzewidywalnej branży eventowej.