#50 Jak tworzyć kulturę organizacyjną, która sprzyja samozarządzaniu.

Details

Szczegóły:

UKŁAD SOLARNY - Jak tworzyć kulturę organizacyjną która sprzyja samozarządzaniu i tworzeniu kolejnych liderów - Marek Wzorek

Pierwsza część spotkania: prelekcja, rozmowa i podsumowanie doświadczeń Marka Wzorek z transformacji kultury organizacyjnej w firmie igus oraz sukcesy i porażki tworzenia od zera turkusowej organizacji w ecoCoach.

Druga część spotkania: praca w kilkuosobowych zespołach, dotyczącą wypracowania czynników sprzyjających lub blokujących rozwój samozarządzania.

Podsumowanie – zebranie wyników pracy zespołowej, tak, by na koniec powstała check-lista czynników, na które trzeba zwrócić uwagę przy tworzeniu firmy opartej na samozarządzaniu

Ilość miejsc: 60

Gościem meetupu będzie Marek Wzorek.

Marek Wzorek— executive, teal i biznes coach, przedsiębiorca, wieloletni menadżer zafascynowany tematem zarządzania, praktyk turkusowych organizacjach oraz samo-zarządzania.

Ma 20-letnie doświadczenie w rozwijaniu zespołów sprzedażowych i firm w Polsce, Europie, Rosji oraz Azji. Wieloletni prezes firmy igus sp. z o.o., którą rozwinął od 8 do 100-osobowego zespołu, wprowadzając turkusowy styl zarządzania i budując kulturę przedsiębiorczości, samo-zarządzania i tworząc kolejnych liderów. Współtworzył innowacyjną, przestrzenną, samo-zarządzającą się strukturę organizacyjną – Układ Solarny w której w centrum jest klient a która jest dobrą alternatywą dla hierarchicznych piramid. Założył firmę ecoCoach, jako turkusową organizację, która wspiera inne zespoły i firmy na drodze do turkusu i pomaga wdrażać turkusową kulturę organizacyjną.

Obecnie wspiera innych prezesów, dyrektorów, właścicieli firm w rozwijaniu biznesu i w tworzeniu kolejnych liderów. Mówi: “Najlepszy lider to ten który tworzy kolejnych liderów.”

Więcej na: www.ecoCoach.pl