# 51 Wpływ uważności i medytacji na efektywność biznesową

This is a past event

160 people went

Details

Wpływ uważności i medytacji na efektywność biznesową – Jak rozwiązania technologiczne mogą wpływać na rozwój świadomości i umiejętności miękkich w skali całej firmy?

Opis:

Uważność, refleksja i medytacja mogą mieć olbrzymi wpływ na efektywność biznesową.

Z medytacji w miejscu pracy korzystają od wielu lat m.in. Google, Apple, Procter & Gamble czy NIKE. Co można zyskać dzięki wprowadzeniu głębszej refleksji do kultury firmy?

Podczas tego spotkania opowiemy Wam o rozwijaniu refleksji, uważności i umiejętności miękkich w środowisku biznesowym poprzez medytację przy użyciu aplikacvji Mind & Soul Business .

Opowiemy o korzyściach na przykładzie wdrożenia apki w Ringier Axel Springer Polska.

Naszą ambicją jest też sprawienie, żeby uczestnicy mogli bezpośrednio doświadczyć prezentowanych technik uważności i refleksji. Dlatego też spotkanie będzie po części warsztatem rozwoju osobistego, na który prosimy uczestników o wybranie:

- Jednej trudnej sytuacji, z której chwilowo nie znajdują wyjścia,
- Jednej osoby (pracownika, szefa, męża, żonę itp.), którą chcą lepiej zrozumieć,
- Jednego projektu biznesowego, dla którego chcą zaplanować kolejne kroki działania.

Część warsztatowa będzie oparta na pracy własnej uczestników z ćwiczeniami Mind & Soul Business bez konieczności dzielenia się swoimi wyzwaniami lub nowymi pomysłami z resztą uczestników.

Obiecujemy, że każdy uczestnik wyjdzie ze spotkania z nowymi pomysłami, inspiracjami i przemyśleniami dotyczącymi wybranej sytuacji, osoby i projektu!

O prowadzącym:

Maciej Szturmowicz

Ekspert z praktycznym, kilkunastoletnim doświadczeniem w obszarach korporacyjnej sprzedaży B2B, zarządzania innowacyjnymi projektami strategicznymi oraz HR w największych światowych organizacjach. Wierzy, że najbardziej kreatywnymi, efektywnymi i szczęśliwymi ludźmi są osoby uważne, zrelaksowane, dbające o harmonię pomiędzy różnymi sferami swojego życia. Podążając za tym przekonaniem oraz w oparciu o swoje doświadczenia zawodowe, stworzył innowacyjny program rozwoju umiejętności miękkich, refleksji i relaksu w kontekście biznesowym. Odpowiadając na potrzeby firm, program łączy warsztaty rozwoju osobistego z pracą własną uczestników przy użyciu aplikacji mobilnej Mind & Soul Business. Absolwent Webster University w St. Louis oraz Warwick Business School w Wielkiej Brytanii (MBA). Certyfikowany coach International Coaching Community. Regularnie praktykuje medytację mindfulness. Prywatnie spełniony ojciec trójki dzieci.

Ilość osób: 80 miesjce siedzących - obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy :)

Do zobaczenia!