#52 Jak budować zaufanie w zespole ?

This is a past event

165 people went

Details

Wielokrotnie podczas naszych spotkań rekomendowaliśmy i powoływaliśmy się na książkę Patricka Lenciniego “5 Dysfunkcji Pracy Zespołowej”.

Wspólnie z Piotrem Jawoszkiem zapraszamy Was na serię spotkań, podczas których będziemy rozmawiać o dysfunkcjach z modelu Patrica Lenciniego.

Pierwsze spotkanie z serii, zaczynamy od zaufania, które jest całkowicie bazowym elementem, bez którego nie możemy zbudować efektywnego zespołu.

Zapraszamy Was do dyskusji i do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na następujące pytania:

- Co dla mnie oznacza “mieć zaufanie” ?
- Jakie cechy mają osoby do których mam zaufanie ?
- Jakie kompetencje, narzędzia, techniki mogą mi pomóc w budowaniu relacji opartych na zaufaniu ?

Chcemy podejść do tematu bardzo praktycznie więc przygotujcie się na aktywne udział w spotkaniu. Będziemy chcieli pokazać Wam kilka narzędzi i technik, które nam pomagają w budowaniu zaufania.

Podczas kolejnych spotkań będziemy rozmawiali o kolejnych dysfunkcjach i sposobach radzenia sobie z nimi, czyli:

- obawą przed konfliktem
- brakiem zaangażowania
- unikaniem odpowiedzialności
- brakiem dbałości o wynik

Kilka słów o prowadzących :

- Piotr Jawoszek
Piotr uczestniczy praktycznie od początku w spotkaniach naszej grupy i z ciekawością brał aktywny udział w wielu spotkaniach. Podczas naszych rozmów zaproponowałem mu, żeby sam podzielił się swoim bardzo bogatym doświadczeniem w obszarze zarządzania projektami i pełnienia roli Scrum Mastera.

Aktualnie Piotr zarządza prawie 30 osobowym zespołem, pracującym nad kilkoma projektami dla jednego Klienta. W zarządzaniu projektami ma możliwość korzystania z wypracowanej w ramach ISOLUTION (www.isolution.pl) metody realizacji projektów, która bierze to co najlepsze z Agile, Scrum, Kanbana i Lean ;-).

https://www.linkedin.com/in/psjawoszek

- Piotr Medyński; https://www.linkedin.com/in/piotrmedynski/