Meetnight | nocna konferencja IT | Wrocław | 26.01.2019

Are you going?

36 people going

Share:
Location image of event venue

Details

Zapraszamy na wrocławski Meetnight, nocny meetup połączony z giełdą pracy! Tym razem spotykamy się w nowej przestrzeni- Czasoprzestrzeni, 26 stycznia 2019 roku.

Rejestracja jest obowiązkowa, ale zajmuje tylko chwilę: http://www.meetnight.pl/wroclaw-register. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają pakiety startowe z upominkami od partnerów wydarzenia.

Meetnight odbywa się w sobotnie popołudnie i wieczór (stąd nazwa) – startujemy o 16:00 i oficjalnie kończymy o 21:00, ale… wtedy dopiero zaczyna się afterparty, więc DJ gra dalej! .

Zapraszamy zarówno początkujących, jak i doświadczonych bywalców branży IT – przygotowujemy wykłady i warsztaty tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie. We wspólnej przestrzeni czekają na Ciebie także rozmaite atrakcje: hackathon, konkursy, wirtualny turniej piłki nożnej, job dates, muzyka na żywo grana przez DJ-a oraz kilka innych niespodzianek!

Znosimy granice pomiędzy rozrywką a karierą, pracownikami a pracodawcami, startupami a wielkimi firmami, a przede wszystkim pomiędzy dniem a nocą! Nie znajdziesz u nas metalowych stelaży oraz masy niepotrzebnych ulotek, zamiast tego będziesz mógł porozmawiać z innymi uczestnikami na wygodnych pufach oraz pograć na konsoli – być może ze swoim przyszłym szefem? ;)

Szczegółowe informacje o wydarzeniu zaczniemy udostępniać mniej więcej cztery tygodnie przed wydarzeniem.

Aktualny harmonogram:

Wkrótce

PS 1 Masz pomysł na współpracę z nami? Wyślij prywatną wiadomość albo napisz na [masked]! :)

PS 2 Jeszcze raz przypominamy adres rejestracji: www.meetnight.pl/wroclaw-register