Meetnight | nocna konferencja IT | Wrocław | 15.06.2019

Are you going?

40 people going

Share:

Czasoprzestrzeń

Tramwajowa 1/3 · Wrocław

How to find us

https://www.facebook.com/events/671086906642147/

Location image of event venue

Details

Zapraszamy na wrocławski Meetnight, nocny meetup połączony z giełdą pracy! Już kolejny raz spotykamy się w Czasoprzestrzeni, 15 czerwca 2019 roku.

Rejestracja jest obowiązkowa, ale zajmuje tylko chwilę: http://www.meetnight.pl/wroclaw-register . Zarejestrowani uczestnicy otrzymają pakiety startowe z upominkami od partnerów wydarzenia.

Meetnight odbywa się w sobotnie popołudnie i wieczór (stąd nazwa) – startujemy o 16:00 i oficjalnie kończymy o 21:00, ale… wtedy dopiero zaczyna się afterparty, więc DJ gra dalej! .

Zapraszamy zarówno początkujących, jak i doświadczonych bywalców branży IT – przygotowujemy wykłady i warsztaty tak, żeby każdy znalazł coś dla siebie. We wspólnej przestrzeni czekają na Ciebie także rozmaite atrakcje: hackathon, konkursy, wirtualny turniej piłki nożnej, job dates, muzyka na żywo grana przez DJ-a oraz kilka innych niespodzianek!

Znosimy granice pomiędzy rozrywką a karierą, pracownikami a pracodawcami, startupami a wielkimi firmami, a przede wszystkim pomiędzy dniem a nocą! Nie znajdziesz u nas metalowych stelaży oraz masy niepotrzebnych ulotek, zamiast tego będziesz mógł porozmawiać z innymi uczestnikami na wygodnych pufach oraz pograć na konsoli – być może ze swoim przyszłym szefem? ;)

Aktualny harmonogram:
Wkrótce

PS 1 Masz pomysł na współpracę z nami? Wyślij prywatną wiadomość albo napisz na meetnight[at]meetnight.pl! :)

PS 2 Jeszcze raz przypominamy adres rejestracji: www.meetnight.pl/wroclaw-register