addressalign-toparrow-leftarrow-rightbackbellblockcalendarcameraccwcheckchevron-downchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-small-leftchevron-small-rightchevron-small-upchevron-upcircle-with-checkcircle-with-crosscircle-with-pluscrossdots-three-verticaleditemptyheartexporteye-with-lineeyefacebookfolderfullheartglobegmailgooglegroupsimageimagesinstagramlinklocation-pinm-swarmSearchmailmessagesminusmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1outlookpersonJoin Group on CardStartprice-ribbonShapeShapeShapeImported LayersImported LayersImported Layersshieldstartickettrashtriangle-downtriangle-uptwitteruserwarningyahoo

Amazon Web Services (Lambda) - Serverless Architecture

 • to
 • DataScript s.r.o. (Classic 7, BUDOVA C)

  Jankovcova 1037/49, Prague 7 (map)

  50.107201 14.453445

 • Prezentující: Ladislav Prskavec

  Ladislav je tým lídrem ve společnosti Apiary a příležitostným lektorem. Jako vývojář má rozsáhlé zkušenosti z mnoha oblastí jako jsou Cloud computing, Ruby, Javascript, databáze (MySQL, Postgres, Oracle, CouchDb, MongoDb), Configuration Management (Chef, Puppet, Ansible) či různé vývojářské nástroje (Capistano, Git, Jenkins, Vagrant, Packer, Docker). Přijde se s Vámi podělit o své praktické zkušenosti s AWS, konkrétně jak Apiary užívá AWS Lambdu. Jedná se o function as a service, spouští SW aniž by se instalovat. Přijďte se podívat na jeho Serverless architekturu.

  Na co se můžete těšit:
  Co je to Serverless
  Backend as a Service (BaaS)
  Function as a Services (FaaS)
  Amazon Lambda
  - Inputs
  - Processing
  - Outputs
  Cost effective
  Framework
  Apex
  Serverless
  Zappa
  Sparta
  Security
  Testing
  Architecture examples in AWS

  Těšíme se na Vaši účast, team DataScriptu
  Registrujte se prosím na http://www.datascript.cz/morning-talks/amazon-web-services-lambda-serverless-architecture/
  Podmínkou bezplatné účasti na našich snídaních je uvedení Vaší společnosti, jmenného emailu a platného telefonního čísla. V opačném případě si vyhrazujeme právo Vaši účast odmítnout.

Join or login to comment.

Want to go?

Join and RSVP

18 going

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy