Past Meetup

GOX - Go cross-platform and let's play the game

This Meetup is past

69 people went

Klub Re

św. Krzyża 4 · Kraków

How to find us

follow the sign

Location image of event venue

Details

Wtorek, 27 marca – spotykamy się już po raz trzeci!

Tym razem pokażemy coś z własnego podwórka. Programiści z NOVOMATIC Technologies Poland przygotowali interesującą prezentację.

GOX - go cross-platform and let's play the game.

Gry są nieodłącznym elementem naszego życia. W trakcie projektowania oprogramowania idea jaka nam przyświecała była prosta: raz napisany kod uruchomi się wszędzie. Udało nam się stworzyć innowacyjne coś, co pozwala na napisanie gry raz i uruchomienie jej na każdym urządzeniu w pełnym znaczeniu tego słowa (być może nawet na pralce albo lodówce). Nie jest to nasze pierwsze podejście do tworzenia gier, mieliśmy też dużą dowolność wyboru technologii, dzięki czemu powstało rozwiązanie, którym (mamy nadzieję!) warto się podzielić.

Spiker: Mateusz Borysewicz – programista w NTP z ponad 5-letnim stażem, miłośnik gier wszelakich. Zawodowo zajmuje się rozwojem oprogramowania do tworzenia gier. Poza pracą fan literatury H.P. Lovecrafta i wszystkich tematów pokrewnych, a zwłaszcza planszówek.

Spiker: Grzegorz Flejszar – pracuje jako programista w NTP od ponad pięciu lat. Interesuje go głównie wnętrze aplikacji. Ma spore doświadczenie w rozwoju gier server-based. Obecnie wspólnie z Mateuszem projektuje i rozwija wieloplatformowy, rozszerzalny framework do tworzenia gier. Poza pracą elektryk amator.

Jak zwykle przy okazji prezentacji zapraszamy na pyszną pizzę i złoty trunek.

Zapraszamy!