Past Meetup

Spotkanie OSWorld #15 - Mikołajki

This Meetup is past

10 people went

Location image of event venue

Details

Portal OSWorld.pl zaprasza wszystkich chętnych na świąteczne spotkanie z czytelnikami, gdzie każdy będzie mógł zaprezentować jakiś ciekawy temat związany z Open Source. Na spotkaniu podzielimy się z Wami naszymi doświadczeniami ze świata wolnego oprogramowania (administracja systemami, replikacje, disaster recovery i wiele innych ).

To już 15 nasze spotkanie przy którym razem usiądziemy za stołem i podebatujemy o Open Source oraz wykorzystaniu go w biznesie.

Kamil Porembiński z ekipy OSWorld przedstawi temat: Kluczowe zasady budowania systemów o wysokiej dostępności. Jakie zasady powinien spełniać system na poziomie projektowym, aby w przyszłości był skalowalny, dostępny i bezpieczny. Pokaże Wam 12 zasad z przykładami technologii jakie rozwiązują dany problem. Spotkanie odbędzie się 5 grudnia o godzinie 18:30 w biurze firmy The Camels (http://osworld.pl/o-nas/kontakt/) przy ulicy Wróblewskiego 18 lok. 304 w Łodzi. Będziemy na Was czekać w biurze już od godziny 17:00. Oficjalne spotkanie zacznie się o 18:30. Prosimy chętne osoby do zarejestrowania się w wydarzeniach na Facebooku, Google+ i MeetUp, abyśmy mogli wcześniej przygotować pomieszczenie na odpowiednią ilość osób.

Podczas trwania całego spotkania będzie można otrzymać lub uwierzytelnić certyfikaty CAcert.org (http://osworld.pl/darmowe-certyfikaty/). Jedyne co musisz zrobić to zarejestrować się na stronie CAcert.org, wypełnić formularz oraz przynieść na spotkanie dwa dowody tożsamości.