What we're about

Niezobowiązujące spotkania dla przedsiębiorców przy kubku kawy. Przyjdź, przywitaj się i porozmawiaj z ludźmi, których łączy prowadzenie działalności gospodarczej albo chęć wstąpienia na tę drogę.

Spotkania mają charakter nieformalny. Bez agendy, warsztatów czy prelekcji. Spotykamy się wcześnie rano, pijemy kawę a po spotkaniu idziemy robić to co potrafimy najlepiej: budować PKB :)

Bez sponsorów, bez rollupów, bez ulotek.

Upcoming events (1)

OpenCoffee Zielona Góra #27

Klimat Bistro

Pierwsze spotkanie OC tej wiosny! Pora się rozbudzić i wskoczyć na pełne obroty, które na pewno zostaną zwiększone dzięki rozmowom z innymi przedsiębiorcami, którzy mają podobne doświadczenia jak Ty. Przyjdź, przywitaj się i porozmawiaj o biznesie z osobami, które łączy prowadzenie działalności gospodarczej, bądź chęć wstąpienia na tę drogę. Dla mniej wtajemniczonych: OpenCoffeeZG to niezobowiązujące spotkania dla przedsiębiorców przy kubku kawy. Nasze spotkanie przyczyniają się również do odświeżenia kontaktów i tematów z poprzednich spotkań. Zauważyliśmy, że udział w naszym spotkaniu, często doprowadza do późniejszej współpracy. Charakter nieformalny. Bez agendy, warsztatów czy prelekcji. Spotykamy się w drugi i ostatni czwartek każdego miesiąca. Nie wahaj się zaprosić i zabrać ze sobą znajomych, wstęp wolny.

Past events (26)

OpenCoffee Zielona Góra #26

Klimat Bistro

Photos (5)