Spotkanie PLSSUG Poznań i OW PTI

This is a past event

17 people went

Details

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie PLSSUG w Poznaniu a zarazem na drugie spotkanie Microsoft Azure User Group Poland w Poznaniu . Wraz z przedstawicielami grupy Microsoft Azure User Group Poland w Poznaniu postanowiliśmy połączyć siły i zorganizować wspólne spotkanie, na którym poruszmy tematykę zarówno z dziedziny chmury publicznej Microsoft Azure jak również tematyki data w oparciu o Microsoft SQLServer. Przy współpracy z PTI (odział WLKP) zapraszamy do centrum wykładowego Politechniki Poznańskiej, które mieści się przy ulicy Piotrowo 3, w piątek 18 listopada do sali 8CW godzina 17.30.

Wstępna agenda spotkania:
17.45 - 18.00 Powitanie, sprawy organizacyjne grup.
18.00 - 18.40 Azure Stream Analytics i Machine Learning. Cały duży obszar danych Big Data to dane strumieniowe, w szczególności dane pochodzące z rozwiązań IoT. O podejściu do takich danych, zbudowaniu rozwiązania do analityki czasu rzeczywistego, wykorzystaniu Azure Machine Learning do zaawansowanej analizy w czasie rzeczywistym opowie Łukasz Grala ( MVP Data Platform i architekt danych w TIDK)
18.40 – 19.20 - Azure Cloud ID in Allegro - Patryk Szudrowicz (Senior System Administrator w Allegro)
19.20 - 20.10 - Przerwa - Pizza & Networking
20.10 – 20.50 – SQL Server w Azure i AWS – Wojciech Wencel (Summ-IT)
21.00 – Zakończenie

Po zakończeniu części na Politechnice proponujemy przenieść się na Stary Rynek (dokładne miejsce podamy w późniejszym terminie) aby kontynuować „networking” przy jakimś szlachetnym trunku.  Bardzo prosimy o rejestrowanie się gdyż mamy ograniczoną liczbę miejsc.