Transformacja do Agile w prawdziwym świecie

This is a past event

60 people went

Details

Warszawski Oddział PMI PC zaprasza na prelekcję Transformacja do Agile w prawdziwym świecie.

Kiedy:[masked]
Godziny: 18:00 - 21:00
Gdzie: Sala czerwona EY, budynek Focus, ul. Lecha Kaczyńskiego (dawniej al. Armii Ludowej)[masked] Warszawa
Temat wydarzenia: Transformacja do Agile w prawdziwym świecie
Prowadzący: Krystian Kaczor

Wszystkich zainteresowanych prosimy o rejestrację na wydarzenie:
https://drive.google.com/open?id=1Ohg-zP7rf8oJ5G1vDpqyVvi4mTLoxYVGEQe_zl2qZS0

< rejestrując się na wydarzenie proszę wylogować się uprzednio ze ze swojego konta Google>

Chociaż niektórzy nadal twierdzą, że Agile to moda, która przeminie,w tej chwili w polskich korporacjach transformacja do Agile staje się faktem. W 2018 widzimy wyraźne zainteresowanie tematem w bankach i ubezpieczalniach. Zamiast opierać się warto zastanowić się jak przeprowadzić taką transformację skutecznie? Jest kilka modeli, w których można przeprowadzać transformację. Jakie przeszkody występują przy wprowadzaniu takiej zmiany?
Jakie zmiany muszą zajść w organizacji żeby w ogóle umożliwić Agile?
W szczególności na zachodzie wiele firm przeszło już transformację. Czy znając te doświadczenia można przyspieszyć transformację?
Czy Agile to Scrum i czy tyle nam wystarczy? Krystian Kaczor odpowie nam na te pytania korzystając ze swoich doświadczeń transformacji w Polsce i zagranicą. Krystian Kaczor jest znany w środowisku profesjonalistów IT jako specjalista od Agile. Jako Agile Coach od lat wspiera transformacje dużych organizacji głównie w sektorze finansowym. Propagator pragmatycznego podejścia opartego na empiryzmie i mierzalnych efektach. Autor sprzedanej w tysiącach egzemplarzy książki “Scrum i nie tylko. Teoria i praktyka w metodach Agile”. Trener i konsultant w QAgile, który ciągle pracuje z zespołami, żeby utrzymać więź z praktyką i realiami projektowymi.
Już od 14 lat współpracuje ze znanymi firmami od mroźnej północy Szwecji po pustynie Iranu usprawniając Zespoły, procesy, projekty i całe organizacje.
Bogate doświadczenie od pracownika wsparcia technicznego do program managera pozwala mu spojrzeć na proces powstawania oprogramowania z wielu różnych stron.
Krystian prowadzi szkolenia z obszaru Agile, Scrum, zapewnienia jakości, testowania oraz umiejętności miękkich. Autor książek, e-booków i szeregu innych publikacji w prasie polskiej i zagranicznej. Prelegent na polskich i zagranicznych konferencjach z obszarów Agile i Jakości Systemów Informatycznych. Professional Scrum Trainer, PMI-ACP, ISTQB CTAL TM, ICF ACC, SAFe Program Consultant.