Past Meetup

Hackathon: Kdyby knihovny povýšíme na Nette 3.0.

This Meetup is past

11 people went

PeckaDesign

Purkyňova 1773/2 · Brno-Královo Pole

How to find us

Přijeďte šalinou č. 12, to je nejlepší spoj. Vystupte na zastávce Dobrovského a potom už rovnou za nosem. Nebo doražte po svých. Na akci bude tradičně na pivo – takže kolo, či auto by vám stejně zůstalo smutně stát u nás na dvorku.

Location image of event venue

Details

Používáš i ty Kdyby knihovnu? S příchodem nové verze Nette 3 by chtěla oprášit. Právě teď máš jedinečnou příležitost stát u programování její nové verze.

Jak to bude celé probíhat? U hackathonu bude i ten nejpověřenější, sám autor balíčků – Filip Procházka. Jakmile dáme jeden z úkolů dokupy, rovnou ho systémově schválí. Takhle dáme celou Kdyby dohromady za 1 večer. Co ty na to?

Balíčky jako RabbitMQ, Events, Redis a dalších 6 kandidátů na modernizaci si rozebereme podle úkolů. A nezoufej, pokud nevíš, čím bys přispěl. Jednotlivé balíčky a úkoly jsme rozepsali a můžeš si z nich vybrat, co chceš. Celý soupis najdeš v tabulce:

📋 http://bit.ly/hackathon-v-Pecce-balicky-s-ukoly

Už teď se do ní klidně zapiš jako řešitel a začni nad úkolem přemýšlet. Nebo klidně doraž s hotovým úkolem a na místě zapracujeme na dalších, které nejsou na první pohled tak jednoduché. Pomůžeme si navzájem. A taky si mákneme, ale bude to stát za to!

🕓 Harmonogram
Doors open: 16.00
Workshop: 17.30–23.59

Dostaň svůj kód do knihovny a zapoj se tak do vývoje open source společně s námi.

Co kromě prestiže v komunitě získáš?

🍕 super občerstvení – bagety, pizza, pivo a další dobroty
👕 tričko ze speciální edice – „PHP 6 Certified Engineer by Pecka Design“

Staň se certifikovaným inženýrem PHP 6! Buď u hackathonu a užij si atmosféru přepisu knihovny s námi.

Těší se Filip i celá Pecka!