Letní PHP PeckaGrilovačka s kvízem

Are you going?

10 spots left

Share:

PeckaDesign

Purkyňova 1773/2 · Brno-Královo Pole

How to find us

Přijeďte šalinou č. 12, to je nejlepší spoj. Vystupte na zastávce Dobrovského a potom už rovnou za nosem. Nebo doražte po svých. Po akci zajdeme tradičně na pivo – takže kolo, či auto by vám stejně zůstalo smutně stát u nás na dvorku.

Location image of event venue

Details

Ještě ses přes léto nezakousl do pořádného masa, nedostal ses na pivo s kamarády z oboru a neužil sis pořádnou zábavu? Pak doraž místo přednášek tentokrát na další Sraz PHP Přátel v duchu grilování a kvízu. A nenech se dlouho přemlouvat bude to opravdu legen... počkej si – legendární!

Od grilovačky čekejte jen parádní posezení s přáteli z PHP komunity a k tomu spoustu dobře naloženého masa, piva a dobré nálady. Až se sejdeme všichni, dáme si i unikátní PHP Pecka kvíz. Stačí se předem domluvit, nebo se na místě spojit, do týmu po 2-4 lidech a bojovat o první místo. A co bude výhra? PHP 6 Certified Engineer tričko je samozřejmostí a další ceny budou příjemným překvapením. Bude rozhodně o co bojovat!

Program:
17:30 – scházení se, zápis do týmů
18:00 – žhavení grilu
19:00 – start kvízu a posezení u dobrého jídla a piva

A jaká budou v kvízu témata? Kromě PHP otázek si budete lámat hlavy nad filmy, seriály, Nette problematikou a dalšími. Zábava je zaručena!

Hlavně se nezapomeňte se na akci zapsat. Protože kdo se neregistruje, ani nedegustuje maso a další pochutiny!

Ve středu 21. 8. se na vás těšíme. Péhápkaři i celá Pecka!